Grupa Arche startuje z własną gazetą internetową

1
1260
Stowarzyszenie Wspólnota Arche wypuściło na rynek premierowy, sierpniowy numer „Gazety Arche” – nowego branżowego periodyku, w którym można znaleźć zarówno garść informacji z sektora hotelarskiego, jak i porady specjalistów czy relacje z przedsięwzięć firmy założonej przez Władysława Grochowskiego.

„Jak sięgam pamięcią, zawsze coś próbowałem wydawać” – zdradza w edytorialu Prezes Grupy Arche. Grochowski po raz kolejny zdecydował się połączyć tradycję z nowoczesnością, decydując się na stworzenie elektronicznej wersji gazety wydawanej w formacie PDF. Objętość periodyku wynosi obecnie tylko 4 strony, ale pod względem merytorycznym już teraz można w nim znaleźć wiele ciekawych publikacji.

Redaktor Naczelną „Gazety Arche” została Monika Wojciechowska, a jej zastępczynią Dorota Wereszczyńska. W kadrze redakcyjnej znajdują się jednak nie tylko pracownicy, ale również sympatycy Grupy. Wszystkim przyświeca hasło: „Łączymy sprzeczności, ufamy wszystkim, zmieniamy siebie”.

Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym wydaniem gazety oraz regularnego śledzenia dziennikarskich poczynań społeczności związanej z Arche.

File 5b6d388959ec0

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.