8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet

0
415
Fot.: Horeca Business Club

W dniu 8 marca, kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, pragniemy uczcić niezwykłą rolę, jaką kobiety odgrywają w branży HoReCa. To one, swoją determinacją, innowacyjnością i zaangażowaniem, nieustannie wprowadzają świeże idee i przyczyniają się do rozwoju sektora hotelarskiego i gastronomicznego.

W tym roku, podczas konferencji Hotel Meeting – Help Yourself, która odbędzie się 9-10 maja 2024, szczególną uwagę chcemy zwrócić na udział inspirujących kobiet, które swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z innymi uczestnikami. Wśród nich znajdziemy:

  • Joannę Pender, dyrektorkę generalną Hotelu Cesarskie Ogrody, która w ramach cyklu „Hotelarze na kozetce” opowie o swojej walce z chorobą nowotworową i o tym, jak wsparcie społeczności hotelarskiej pomogło jej w trudnych chwilach.
  • Barbarę Lech, znaną trenerkę, coach i mentorkę, która poprowadzi warsztat „Odkryj moc pewności siebie i bądź skuteczny w życiu i biznesie”, skupiając się na roli pewności siebie w osiąganiu sukcesu zawodowego i osobistego.
  • Annę Urbańską, Master Trener STRUCTOGRAM i autorkę 11 książek, która zaprezentuje warsztat „Siła motywacji: Jak pobudzić i utrzymać wysoką wydajność zawodową i osobistą”, dostarczając uczestnikom narzędzi do zwiększania produktywności i efektywności.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, składamy serdeczne życzenia wszystkim kobietom pracującym w branży HoReCa. Wasza niezłomność, pasja i ciężka praca są źródłem inspiracji dla nas wszystkich. Niech ten dzień przypomina o Waszym nieocenionym wkładzie w rozwój sektora oraz o sile i determinacji, które każdego dnia wprowadzacie do swojej pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.