Grand Chef – top of the top w dziedzinie bluz kucharskich!

0
336
Fot. Materiały prasowe HorecaPro

Wybierając bluzę kucharską szef kuchni zwraca uwagę na wiele czynników. Istotny jest między innymi komfort pracy w niej, swoboda ruchów, odpowiednia termoregulacja czy możliwość szybkiego dostosowania jej do aktualnej sytuacji – na przykład poprzez podwinięcie rękawów czy skorzystania z kieszeni.

Nikt nie rozumie potrzeb branży gastronomicznej tak dobrze, jak Bragard – francuska marka, która już od prawie stu lat tworzy odzież dla kucharzy i kelnerów, uwzględniając wszystkie powyższe potrzeby i łącząc je ze stylowym wyglądem.

Dziś przyjrzyjmy się absolutnej perle z kolekcji Bragard i numerowi jeden wśród kucharzy z całego świata – bluzie kucharskiej Grand Chef.

Reklama

Pierwszy projekt bluzy powstał już w 1976 roku i wyrażał wszystkie wartości, jakie przyświecają marce Bragard. Do dziś, choć design i funkcjonalności zostały wysoce usprawnione, Grand Chef kojarzy się ze światową renomą, najwyższą jakością materiałów i wykonania oraz ponadczasowym, eleganckim wyglądem. To pierwszy wybór wszystkich tych, którzy stawiają na perfekcjonizm i niezawodność.

Tkanina wykonana jest we Francji z najwyższej jakości bawełny Pima, która jest uprawiana jedynie w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu, bluza cechuje się wyjątkową elegancją i niepowtarzalnym komfortem. Francuskie mankiety, elegancki haft, stójka i obszycia guzików – to wszystko sprawia, że noszący ją szef kuchni wygląda bardzo profesjonalnie, a to pozytywnie wpływa na wizerunek restauracji.

Wygląd nie jest jednak jej jedynym atutem – bluza posiada wiele rozwiązań znacząco podnoszących komfort jej użytkowania, m.in. otwory wentylacyjne pod pachami, zapewniające lepszą termoregulację podczas pracy w podwyższonej temperaturze. Dodatkowo na jej rękawie znajduje się pojemna kieszeń, która pomieści niezbędne drobiazgi i pozwoli kucharzowi mieć wszystko pod ręką. Sposób jej wykonania i jakość zastosowanych włókien powoduje z kolei, że bluza jest odporna na kurczenie.

Czujesz, że to bluza dla Ciebie? Znajdziesz ją w ofercie polskiego dystrybutora odzieży Bragard, firmy HorecaPro.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!