Wyzwanie Horeca Business Club – wygraj 5000 pln! Odważysz się?

0
1022
W związku z tym, że nasza drużyna startuje w tym charytatywnym traithlonie, a nasz portal jest patronem medialnym, postanowiliśmy rzucić własne wyzwanie dla czytelników portalu.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić rywalizację i zmotywować do osiągnięcia jak najlepszych wyników Horeca Business Club zachęca do podjęcia wyzwania przygotowanego specjalnie dla osób związanych z branżą: restauratorów, hotelarzy, przedstawicieli biur podróży, branży eventowej oraz dostawców produktów i usług dla tych sektorów. Na czym polega nasze wyzwanie? To proste – niech wasza drużyna podczas triatlonu nad Bugiem będzie lepsza niż nasza!

Warunki jakie stawiamy to po pierwsze: zapisanie drużyny na Triathlon Kraina Bugu, następnie zgłoszenie i potwierdzenie tej informacji przez formularz kontaktowy i co najważniejsze uzyskanie lepszego wyniku od drużyny Horeca Business Club.

Nagrodą jest miesięczna kampania reklamowa na portalu horecabc.pl, której wartość to 5000 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu nad Bugiem oraz linki do formularzy zgłoszeniowych w naszym poprzednim artykule WRZEŚNIOWY TRIATHLON KRAINA BUGU ZE SZCZYTNYM CELEM

FORMULARZ KONTAKTOWY HORECA BUSINESS CLUB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.