Wyzwanie Horeca Business Club – wygraj 5000 pln! Odważysz się?

0
229
W związku z tym, że nasza drużyna startuje w tym charytatywnym traithlonie, a nasz portal jest patronem medialnym, postanowiliśmy rzucić własne wyzwanie dla czytelników portalu.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić rywalizację i zmotywować do osiągnięcia jak najlepszych wyników Horeca Business Club zachęca do podjęcia wyzwania przygotowanego specjalnie dla osób związanych z branżą: restauratorów, hotelarzy, przedstawicieli biur podróży, branży eventowej oraz dostawców produktów i usług dla tych sektorów. Na czym polega nasze wyzwanie? To proste – niech wasza drużyna podczas triatlonu nad Bugiem będzie lepsza niż nasza!

Warunki jakie stawiamy to po pierwsze: zapisanie drużyny na Triathlon Kraina Bugu, następnie zgłoszenie i potwierdzenie tej informacji przez formularz kontaktowy i co najważniejsze uzyskanie lepszego wyniku od drużyny Horeca Business Club.

Nagrodą jest miesięczna kampania reklamowa na portalu horecabc.pl, której wartość to 5000 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu nad Bugiem oraz linki do formularzy zgłoszeniowych w naszym poprzednim artykule WRZEŚNIOWY TRIATHLON KRAINA BUGU ZE SZCZYTNYM CELEM

FORMULARZ KONTAKTOWY HORECA BUSINESS CLUB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj