Otwarcie hotelu B&B Lublin Centrum coraz bliżej

0
473
Fot.: B&B Hotels

130 pokoi, sala śniadaniowa, sala konferencyjna i podziemny parking – to pozycje, które znajdą się w ofercie hotelu B&B Lublin Centrum, który już wkrótce otworzy swoje podwoje dla gości. Będzie to już dziewiąty obiekt, słynącej z atrakcyjnych cen i doskonałej lokalizacji obiektów, sieci B&B Hotels w naszym kraju.

O tym obiekcie pisaliśmy już na początku miesiąca tutaj. Teraz możemy przedstawić trochę więcej informacji.

Fot.: B&B Hotels

Hotel B&B Lublin Centrum przy ul. Dolnej 3 Maja dołączy do już działających obiektów B&B Hotels w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu oraz w Rzeszowie. W przyszłości lista ta z pewnością jeszcze się wydłuży, bo sieć planuje w naszym kraju kolejne inwestycje, koncentrując się przy tym w znacznym stopniu na możliwości rozwoju poprzez najem.

Reklama

Aktualnie w obiekcie są prowadzone ostatnie prace wykończeniowe. Jednocześnie trwa aranżacja przestrzeni wewnętrznych i wyposażanie obiektu. Rozpoczęto także porządkowanie terenu wokół inwestycji. Oznacza to, że już wkrótce lubelska baza hotelowa wzbogaci się o nowe miejsca noclegowe w centrum miasta. Kiedy to nastąpi?

– Chcielibyśmy przyjąć pierwszych gości najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Liczymy, że uda nam się to w czwartym kwartale tego roku. Dokładna data otwarcia hotelu B&B Lublin Centrum będzie zależała od tego, kiedy otrzymamy pozwolenie na użytkowanie obiektu – mówi Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Fot.: B&B Hotels

Hotel B&B Lublin Centrum ma być skategoryzowany jako obiekt dwugwiazdkowy. Goście otrzymają do dyspozycji 130 komfortowo wyposażonych pokoi, które zapewnią przyjazną przestrzeń zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Przy pełnym obłożeniu, w hotelu będzie mogło nocować 284 gości. Podobnie jak inne obiekty należące do sieci będzie on w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewni gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu. Uzupełnieniem oferty będzie sala śniadaniowa, a także sala konferencyjna o powierzchni 34 m2 wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, przydatny podczas organizacji spotkań biznesowych. Osoby podróżujące samochodem, będą mogły dodatkowo skorzystać z podziemnych miejsc parkingowych.

Położenie hotelu w sąsiedztwie Starego Miasta, licznych atrakcji turystycznych, a także ważnych arterii komunikacyjnych w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową może sprawić, że hotel B&B Lublin Centrum stanie się jednym z jaśniejszych punktów na hotelowej mapie miasta.

B&B Hotels to francuska sieć hotelowa, która swój międzynarodowy sukces zbudowała na doskonałej lokalizacji swoich obiektów, połączonej z profesjonalną obsługą i korzystnymi cenami. Pod jej szyldem działa już prawie 600 hoteli w 14 krajach (stan na lipiec 2021): we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Holandii i na Węgrzech, a także w Brazylii.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!