Nowy projekt hotelowy Polaków na Zanzibarze

0
1145

Paweł Kałużny oraz Przemysław Staniszewski ruszają z nowym projektem hotelowym pod nazwą Sisters of Zanzibar, w skład którego wchodzą trzy obiekty, którymi zarządza powołana przez nich spółka.

Obaj Panowie mają kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami na Zanzibarze, a razem mają bardzo dużą wiedzę hotelową. Do tej pory świadczyli usługi dla innych spółek, teraz założyli własną firmę pod nazwą Fine. Paweł Kałużny będzie pełnił funkcję CXO, a Przemysła Staniszewski CMO.

Paweł Kałużny
„Widzę, że czas Zanzibaru dopiero się zaczyna i zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo jest spore. Także naszych projektów na pewno będzie więcej i zostajemy tu. Ostatecznie mamy jako drużyna już naprawdę gigantyczny operacyjny know how. A ja nareszcie mogę robić rzeczy po swojemu.”

Reklama

Sisters of Zanzibar to 3 hotele opowiadające historie 3 sióstr: Anna (kochająca dobrą kuchnię, posiadająca własne farmy upraw i piekarnię), Zaraya (miłośniczka fashion designu, mająca własny sklep z modą, szyjąca sukienki na wymiar dla swoich gości) i Joy (najmłodsza i najbardziej zabawowa, co przekłada się zarówno na podejście do kuchni jak i całą przestrzeń wokół).

Paweł Kałużny
„Transparentność i dzielenie się wynikiem wydaje nam się dużo zdrowsze i na to będziemy stawiać. W drodze kolejne projekty, które teraz negocjujemy, natomiast strategie opieramy o zrównoważony rozwój. Więc nie będzie spektakularnych przejęć i ekspansji w tempie rakietowym. Goście już mogą bookować pobyty i tu otworzyliśmy się globalnie, a jako język komunikacji przyjęliśmy angielski.

Nie stawiamy na wielkie kampanie reklamowe czy własne media. Raczej na ciężką pracę nad dopracowanymi hotelami. Pieniądze zamiast na reklamę wydaliśmy głównie na doświadczenie: skomponowanie doskonałej muzyki do hoteli, wybór odpowiedniego szkła, nasze restauracje czy stworzenie własnych upraw z lokalnymi farmerami.”

Ofertę obiektów można znaleźć na stronie www.sistersofzanzibar.com

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.