Nowy projekt hotelowy Polaków na Zanzibarze

1
2077

Paweł Kałużny oraz Przemysław Staniszewski ruszają z nowym projektem hotelowym pod nazwą Sisters of Zanzibar, w skład którego wchodzą trzy obiekty, którymi zarządza powołana przez nich spółka.

Obaj Panowie mają kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami na Zanzibarze, a razem mają bardzo dużą wiedzę hotelową. Do tej pory świadczyli usługi dla innych spółek, teraz założyli własną firmę pod nazwą Fine. Paweł Kałużny będzie pełnił funkcję CXO, a Przemysła Staniszewski CMO.

Paweł Kałużny
„Widzę, że czas Zanzibaru dopiero się zaczyna i zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo jest spore. Także naszych projektów na pewno będzie więcej i zostajemy tu. Ostatecznie mamy jako drużyna już naprawdę gigantyczny operacyjny know how. A ja nareszcie mogę robić rzeczy po swojemu.”

Sisters of Zanzibar to 3 hotele opowiadające historie 3 sióstr: Anna (kochająca dobrą kuchnię, posiadająca własne farmy upraw i piekarnię), Zaraya (miłośniczka fashion designu, mająca własny sklep z modą, szyjąca sukienki na wymiar dla swoich gości) i Joy (najmłodsza i najbardziej zabawowa, co przekłada się zarówno na podejście do kuchni jak i całą przestrzeń wokół).

Paweł Kałużny
„Transparentność i dzielenie się wynikiem wydaje nam się dużo zdrowsze i na to będziemy stawiać. W drodze kolejne projekty, które teraz negocjujemy, natomiast strategie opieramy o zrównoważony rozwój. Więc nie będzie spektakularnych przejęć i ekspansji w tempie rakietowym. Goście już mogą bookować pobyty i tu otworzyliśmy się globalnie, a jako język komunikacji przyjęliśmy angielski.

Nie stawiamy na wielkie kampanie reklamowe czy własne media. Raczej na ciężką pracę nad dopracowanymi hotelami. Pieniądze zamiast na reklamę wydaliśmy głównie na doświadczenie: skomponowanie doskonałej muzyki do hoteli, wybór odpowiedniego szkła, nasze restauracje czy stworzenie własnych upraw z lokalnymi farmerami.”

Ofertę obiektów można znaleźć na stronie www.sistersofzanzibar.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.