Generatory ozonu – sposób na nieprzyjemne zapachy oraz bakterie

0
1588
Ozonowanie.com jest producentem profesjonalnych urządzeń do całkowitego niszczenia alergenów, bakterii, wirusów oraz nieprzyjemnych zapachów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy z Łabiszyna można uzyskać nie tylko świeży zapach, ale także uchronić się od szkodliwych dla zdrowia substancji.

Ozon jest najsilniejszym znanym środkiem zwalczającym odory oraz alergeny i bakterie. Jako że należy do grona gazów powstających poprzez wyładowania koronowe (zjawisko burzy), jest środkiem naturalnym, a co za tym idzie – w przeciwieństwie do różnego rodzaju chemii – nie szkodzi człowiekowi po użyciu. Ozon znajduje swoje zastosowanie w gastronomii, hotelach, zakładach produkcyjnych, zakładach przemysłu spożywczego, motoryzacji itp.

Ozonowanie.com to lider rynku ozonowania w Polsce. Firma oferuje najwyższej jakości produkty do usuwania zapachów, grzybów, bakterii i drobnoustrojów, które gwarantują 100% skuteczności w każdej sytuacji. Jako producent jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i w razie potrzeby dostosować urządzenie do wymogów klienta. Ozonowanie.com cały czas rozwija się na nowe rynki.

W ofercie producenta znajdą Państwo różne modele urządzeń dostosowywane do kubatury pomieszczeń, w jakich mają pracować. Olbrzymim plusem urządzeń jest ich standardowa, 4-letnia gwarancja lub możliwość gwarancji dożywotniej!

Dzięki generatorom ozonu można pozbyć się:
– zapachu dymu tytoniowego
– zapachu moczu
– zapachu stęchlizny
– wszystkich innych zapachów
– bakterii
– wirusów
– alergenów

Generator ozonu to niezwykle uniwersalne urządzenie. Przed zakupem producent daje możliwość przetestowania! Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego 663 654 924 lub mailowego: [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.