Zmiany u sterów Sound Garden Hotel Airport

0
1147
Miłosz Stanisławski ogłosił właśnie, że rezygnuje z pełnienia funkcji Dyrektora Generalnego w Sound Garden Hotel

W Sound Garden Hotel Airport Miłosz Stanisławski spędził 6 lat. W tym czasie brał czynny udział w pozycjonowaniu tej marki na warszawskiej mapie przemysłu spotkań i gościnności. Zbudowałem Zespół, który jednocześnie zbudował jego, jak sam mówi.

„Zdecydowałem, że ten Zespół i Hotel potrzebują czegoś więcej niż ja mogę im zapewnić. Potrzebują nowego lidera, nowej wizji i energii, która jest w stanie nie tylko im dorównać, ale rozniecić ogień, który już w sobie mają” – mówi Stanisławski.

Miłosz Stanisławski związany jest z hotelarstwem, sprzedażą i marketingiem od 2004 roku. Doświadczenie jako sales manager zdobywał w warszawskich hotelach Jan III Sobieski oraz Rialto. Uczestniczył w tworzeniu Centralnego Biura Sprzedaży Vienna International Hotelmanagement AG w Polsce. Jako zastępca dyrektora sprzedaży hotelu Jan III Sobieski odpowiadał za proces sprzedaży i marketingu podczas zmiany marki na Radisson Blu. Pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Platinum Residence oraz dyrektora sprzedaży i marketingu nowo otwartego Sound Garden Hotel w Warszawie. Obecnie jest Dyrektorem Generalnym Sound Garden Hotel.

Za zaangażowanie w branżę MICE, został wyróżniony przez MPI Poland Club tytułem „Odkrycie Roku 2013”. Nominowany do tytułu „Osobowość Roku MICE Poland 2014”. Nagrodzony tytułem „Hotelarz do 35 roku życia” w konkursie Hotelarz Roku 2014, organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL oraz „MP Power 12 Dostawca Venue”, w konkursie MP Power Awards 2016 organizowanym przez MeetingPlanner.pl

Nowy dyrektor Sound Garden Hotel Airport zostanie wyłoniony w drodze konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.