Stanowisko dyrektorskie w polskiej sieci hotelowej obsadzone

0
1536
Od września sieć hotelowa w spółce Czarna Góra ma nowego dyrektora. Sześcioma obiektami posiadającymi blisko 780 pokoi i apartamentów dowodzić będzie Maciej Kreft.

Kreft jest absolwentem Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku na kierunku Hotelarstwo i Gastronomia. To właśnie z tymi branżami związana jest jego cała dotychczasowa kariera zawodowa. Początki sięgają 2003 roku, kiedy to został zatrudniony przez amerykańską kompanią statków pasażerskich Princess Cruisess, a następnie europejskie Stena Line i DFDS Seaways. Potem przeniósł się do Medical Spa Unitral w Mielnie i Mistral Sport w Gniewinie, gdzie piastował stanowisko Food&Beverage Managera. Lata 2013-2014 to okres, w którym Kreft zarządzał Marina Club Resort & SPA w Sile niedaleko Olsztyna, natomiast w latach 2014-2017 pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Grupy Hotelowej, do której należą hotele Zamek Gniew i St. Bruno na terenie Giżycka. Ostatnio pracował natomiast w Royal Apartments – firmie inwestycyjnej, w której był dyrektorem zarządzającym, oraz w zespole Innovasis Hotels, gdzie z kolei zajmował się doradztwem hotelowym.

Spółka Czarna Góra posiada w swoim portfolio ośrodek narciarski Czarna Góra Resort w Siennej, blisko Stronia Śląskiego, przy którym powstały Aparthotel Czarna Góra (142 apartamenty), Czarna Góra (243 apartamenty), Villa Czarna Góra (15 pokoi) i hotel Morawa (50 pokoi). W ostatnim kwartale bieżącego roku ma zostać zainaugurowany Aparthotel Czarna Perła, który zaoferuje gościom 80 apartamentów. W 2020 roku na terenie Duszników-Zdrój wystartuje także Aparthotel Infinity ze 328 apartamentami na stoku Zieleniec Ski Arena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.