[Gastro Meeting] Rafał Przetak – Czy wygląd Twojego personelu ma znaczenie?

0
1326

Komercjalizacja branży gastronomicznej stawia nowe wyzwania, a zarazem daje szerokie horyzonty rozwoju. Takim kluczowym lecz nagminnie lekceważonym aspektem jest estetyka personelu, która często kładzie na szali nawet największe doznania kulinarne, dlatego urozmaicenie wiedzy merytorycznej w tym elemencie zapewnia poprawę komfortu klienta, ale co najważniejsze wpływa na efektywność/ rentowność restauracji. Chcesz czerpać większe profity? Alternatywa jest prosta – Pracownik wizytówką firmy! Zapraszamy 5 listopada do Airport Hotel Okęcie! Zarezerwuj bilet już dziś!

Przygotowaliśmy pulę bezpłatnych biletów grupowych. Wystarczy zgłosić swojego reprezentanta, czyli osobę odpowiedzialną za proces zakupowy do formuły Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Po zgłoszeniu takiej osoby na konferencję i warsztaty bezpłatnie może zapisać się aż 5 osób!

UWAGA PULA BILETÓW JEST OGRANICZONA! ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Rafał Przetak

Od lat związany z klasyczną modą męską. Autor jednego z najbardziej popularnych blogów na temat męskiej elegancji, częsty gość telewizji śniadaniowych, gdzie omawia tajniki modowe. W 2017 roku nominowany do rankingu Playboya na najlepiej ubranego mężczyznę w Polsce. W przeszłości brand manager oraz kierownik regionalny w marce Próchnik oraz general manager w brandzie Guns&Tuxedos, a obecnie regional manager w Tailors Club marce, która zajmuję się szyciem odzieży na miarę potrzeb współczesnego dżentelmena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.