B&B HOTELS: Nowa strategia na polski rynek

0
643
Fot.: Materiały prasowe B&B Hotels

Grupa B&B HOTELS, sieć hoteli o przystępnej cenie, zapowiedziała niedawno ambitną strategię rozwoju na polskim rynku. Celem jest umocnienie pozycji jako lider w segmencie value-for-money, co oznacza dostarczanie jakości za rozsądną cenę.

Jakub Bilik, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu w B&B HOTELS Polska, podkreśla, że Polska jest jednym z sześciu największych rynków Grupy B&B HOTELS w Europie, obok Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Strategia B&B HOTELS koncentruje się na rozbudowie sieci hoteli i ewolucji standardu obiektów. Wygląda na to, że liczba hoteli B&B HOTELS w Polsce znacznie wzrośnie w nadchodzących latach. Bilik wyjaśnia, że grupa planuje rozwijać się na podstawie długoterminowych umów najmu, koncentrując się na trzech głównych obszarach: przejęciach hoteli, konwersjach nieruchomości niehotelowych i nowych inwestycjach z deweloperami oraz inwestorami.

B&B HOTELS ma na celu aktywne uczestnictwo w kształtowaniu przyszłego krajobrazu polskich miast i zapewnienie oferty dla gości podróżujących w celach biznesowych lub wypoczynkowych. Firma jest otwarta na współpracę z partnerami z innych segmentów rynku nieruchomości, takimi jak centra handlowe lub inwestycje typu mixed-use, i poszukuje inwestorów zainteresowanych długoterminowym wynajmem nieruchomości.

W ramach swojej strategii rozwoju, B&B HOTELS planuje także wprowadzić nowe rodzaje pokoi, takie jak pokoje biznesowe i premium, a także rozszerzyć ofertę dostępną w lobby hoteli. Ma to obejmować dodatkowe produkty w sklepach B&B Shop, rozbudowaną ofertę gastronomiczną, a także możliwość wykorzystania powierzchni na spotkania biznesowe czy co-working.

W celu podniesienia standardu obsługi i komfortu gości, B&B HOTELS planuje również wdrożenie nowych technologii, takich jak platformy rezerwacyjno-marketingowe.

Aktualnie sieć B&B HOTELS liczy blisko 700 hoteli w Europie, a w Polsce posiada 11 obiektów, zlokalizowanych w strategicznych miejscach takich miast jak Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Lublin, Katowice, Toruń, Nowy Targ i Rzeszów, a od maja 2023 roku również w Kielcach.

Te ambitne plany pokazują, że B&B HOTELS jest gotowe, by zdobyć polski rynek, oferując gościom, pracownikom i inwestorom smart choice – rozsądny wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.