Ostatni dzień sprzedaży biletów za 299 PLN na Hotel Meeting!

0
177
Kolejna faza rejestracji na branżową konferencję Hotel Meeting Businesswoman Edition dobiega końca. Niedziela to ostatni dzień, w którym cena wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie wynosi 299 zł netto. Od poniedziałku koszt uczestnictwa dla jednej osoby wzrośnie o 100 zł.

Jesienna konferencja Hotel Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze hotelarskim, dedykując im październikowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni. Pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Hotel Meeting 2018 rozeszła się błyskawicznie, dlatego od kilkunastu dni w sprzedaży znajdują się już wyłącznie płatne karty wstępu. Dla czytelników portalu Horeca Business Club przewidziano jednak atrakcyjny rabat w wysokości 25% (kod promocyjny: HorecaBC).

Zachęcamy zatem do błyskawicznej rezerwacji biletów w cenie 299 zł netto za pomocą platformy Evenea!Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym godzinowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj