Ostatni dzień sprzedaży biletów za 299 PLN na Hotel Meeting!

0
864
Kolejna faza rejestracji na branżową konferencję Hotel Meeting Businesswoman Edition dobiega końca. Niedziela to ostatni dzień, w którym cena wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie wynosi 299 zł netto. Od poniedziałku koszt uczestnictwa dla jednej osoby wzrośnie o 100 zł.

Jesienna konferencja Hotel Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze hotelarskim, dedykując im październikowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni. Pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Hotel Meeting 2018 rozeszła się błyskawicznie, dlatego od kilkunastu dni w sprzedaży znajdują się już wyłącznie płatne karty wstępu. Dla czytelników portalu Horeca Business Club przewidziano jednak atrakcyjny rabat w wysokości 25% (kod promocyjny: HorecaBC).

Zachęcamy zatem do błyskawicznej rezerwacji biletów w cenie 299 zł netto za pomocą platformy Evenea!Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym godzinowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.