Festiwal Fine Dining Week startuje już 29 sierpnia

0
705
Pod koniec sierpnia rozpoczyna się festiwal, podczas którego szefowie kuchni w większych miastach w Polsce zaprezentują ich autorskie, stworzone specjalnie na tę okazję menu.

Festiwal Fine Dining Week odbywa się w 6 regionach, w 8 miastach Polski. Wśród nich znalazły się: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław oraz Trójmiasto. Restauracje biorące udział w wydarzeniu wybrano spośród tych, które oferują wysoką jakość kuchni i produktów, poziom autorskiego menu i doświadczenie szefów kuchni. Dodatkowym kryterium było m.in posiadanie prestiżowych wyróżnień, poziom obsługi kelnerskiej, nie sieciowość.

Menu festiwalowe będzie składać się z zestawu dań skomponowanych przez najlepszych szefów kuchni na tę konkretną edycję. Sam festiwal organizowany jest o 2014 roku i ma na celu promowanie i wspieranie polskiej sceny restauracyjnej poprzez przybliżanie jej działalności uczestnikom imprezy.

Tegoroczny Fine Dining Week trwać będzie od środy 29 sierpnia do niedzieli 9 września. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Cena za pięciodaniowy posiłek wynosi 119 zł, a czas przeznaczony na udział to 120 minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.