Festiwal Fine Dining Week startuje już 29 sierpnia

0
141
Pod koniec sierpnia rozpoczyna się festiwal, podczas którego szefowie kuchni w większych miastach w Polsce zaprezentują ich autorskie, stworzone specjalnie na tę okazję menu.

Festiwal Fine Dining Week odbywa się w 6 regionach, w 8 miastach Polski. Wśród nich znalazły się: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław oraz Trójmiasto. Restauracje biorące udział w wydarzeniu wybrano spośród tych, które oferują wysoką jakość kuchni i produktów, poziom autorskiego menu i doświadczenie szefów kuchni. Dodatkowym kryterium było m.in posiadanie prestiżowych wyróżnień, poziom obsługi kelnerskiej, nie sieciowość.

Menu festiwalowe będzie składać się z zestawu dań skomponowanych przez najlepszych szefów kuchni na tę konkretną edycję. Sam festiwal organizowany jest o 2014 roku i ma na celu promowanie i wspieranie polskiej sceny restauracyjnej poprzez przybliżanie jej działalności uczestnikom imprezy.

Reklama

Tegoroczny Fine Dining Week trwać będzie od środy 29 sierpnia do niedzieli 9 września. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Cena za pięciodaniowy posiłek wynosi 119 zł, a czas przeznaczony na udział to 120 minut.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!