Event „Gastronom Wybrzeża” już w pierwszej połowie marca

0
953
Event „Gastronom Wybrzeża” jest poświęcony szeroko pojętej branży HoReCa. Odbędzie się on 11 marca na terenie gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej. Motywem przewodnim imprezy będzie gala plebiscytu na najlepszy nadmorski lokal gastronomiczny. Otoczką dla gali będą targi, konkursy i liczne atrakcje. Patronat nad wydarzeniem objęły portal Horeca Business Club oraz Radio Horeca.

Branża HoReCa należy do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijanych na terenie województwa pomorskiego. Nie jest to żadną nowością, albowiem Pomorze gwarantuje wiele ciekawych atrakcji turystycznych, będących wakacyjnym celem podróży ogromnej ilości osób zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Trójmiasto oraz całe województwo pomorskie stanowią atrakcyjną ofertę dla wczasowiczów. Stale wzrastające zainteresowanie regionem pobudza do licznych inwestycji. Do jednych z najgłośniejszych należy zaliczyć rewitalizację wyspy spichrzów oraz rozpoczęcie prac nad budową nowoczesnego oceanarium.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie i budowanie dobrego wizerunku regionu, na terenie całego województwa ustanawiane są liczne eventy i targi, mające na celu przyciągnięcie uwagi firm oraz inwestorów. Podczas licznych sesji networkingowych zawierane są procentujące w przyszłości relacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.