PHH włączył się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

0
986
Wszystkie obiekty należące do Polskiego Holdingu Hotelowego biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Wiosenna edycja odbędzie się w dniach 15-17 marca, a sprzedaż ofert rusza już 28 lutego.

„Od samego początku nasza spółka, wcześniej jeszcze jako Chopin Airport Development, włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W kolejnej, szóstej już edycji, wezmą udział wszystkie nasze hotele” – mówi Gheorghe Marian Cristescu.

Jak podkreśla prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, akcja została już zauważona w całej Polsce.

„Nie tylko coraz więcej hoteli, lecz także muzeów, teatrów czy restauracji dołącza do kampanii. My odbieramy ten projekt nie tylko jako akcję sprzedażową, lecz także marketingową, która powinna mieć swój dalszy ciąg za granicą. Cieszymy się, że poprzez udział w ogólnopolskiej kampanii turystycznej promującej Polskę umożliwiamy turystom odkrywania pięknych miejsc naszego kraju, oferując przy tym korzystne ceny naszym gościom hotelowym” – dodaje Cristescu.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcja organizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. VI edycja akcji odbędzie się w dniach 15-17 marca, a sprzedaż ofert zostanie uruchomiona 28 lutego. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty w obiektach należących do Polskiego Holdingu Hotelowego, należy zgłosić się do recepcji jednego z hoteli telefonicznie lub mailowo powołując się na hasło „Weekend za pół ceny”. W akcji biorą udział m.in.: Renaissance Warsaw Airport HotelCourtyard by Marriott Warsaw AirportHampton by Hilton Warsaw AirportHampton by Hilton Gdańsk AirportBest Western Hotel JurataMoxy Katowice AirportGolden Tulip MiędzyzdrojeGolden Tulip Gdańsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.