Kuba Wojewódzki otwiera autorską restaurację na Powiślu

0
363
Na oficjalnych profilach instagramowych Elektrowni Powiśle oraz Kuby Wojewódzkiego opublikowane zostały posty, w których poinformowano, że znany dziennikarz, satyryk i celebryta razem ze wspólnikiem Józefem Krawczykiem otworzą swoją pierwszą restaurację w Warszawie.

Stołeczna, przedwojenna elektrownia, o której pisaliśmy w jednym z poprzednich artykułów, znajduje się na etapie modernizacji, a jej otwarcie planowane jest na wiosnę bieżącego roku. Będzie to miejsce, w którym zagoszczą nie tylko lokale handlowe, usługowe i rozrywkowe, ale również liczne koncepty gastronomiczne. Nie zabraknie też miejsca dla przestrzeni biurowej i mieszkalnej.

Wspaniałą lokalizację obiektu, który położony jest w sercu warszawskiego Powiśla docenili Kuba Wojewódzki oraz jego wspólnik. Obaj Panowie otworzą tam swoją premierową restaurację z częścią klubową pod szyldem „Niewinni czarodzieje”. Prace nad wykończeniem lokalu, jak widać na zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych, już trwają.

Reklama

Goście Elektrowni Powiśle będą mieli do wyboru pełen wachlarz smaków, ponieważ powstanie tam kilkadziesiąt lokali gastronomicznych w różnej koncepcji. Będzie to 18 lokali w strefie Food Hall oraz ponad 10 restauracji z obsługą kelnerską, m.in. Tel Aviv Urban Food, Soul Food, Pełną Parą, a także Trufla, Quattro Canti, YE YE Mex Food, Torro oraz lodziarnia Na końcu tęczy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!