Stowarzyszenie Euromic z nowym dyrektorem wykonawczym

0
1047

Stanowisko dyrektora wykonawczego w firmie Euromic objął Huw Tuckett. Zastąpił on pełniącego tę funkcję przez wiele lat Christophe Verstraete.

Euromic jest stowarzyszeniem reprezentującym i zrzeszającym biura DMC z 54 krajów na świecie. Na stanowisko dyrektora wykonawczego zgłoszono ponad 56 aplikacji od wykwalifikowanych managerów z całego świata. Ostatecznie w wyniku długiego procesu rekrutacyjnego, pięcioosobowa komisja orzekła, że funkcję tę sprawować będzie Huw Tuckett. Komisję wspierał wyznaczony z zewnątrz konsultant specjalizujący się zarządzaniu stowarzyszeniami.

Huw Tuckett pochodzi z Walii i posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży incentive travel. Pełnił funkcję dyrektora operacyjnego firmy Uwin and Iwin  International South Africa, pracował również na stanowisku inbound incentives manager w Abercromb & Kent Southern Africa. Dodatkowo ma spore doświadczenie w branży lotniczej oraz organizacji rejsów statkami wycieczkowymi.

Jak podkreśla Hasan Dinc, prezes Euromic, duże znaczenie ma wiedza, strategiczne podejście i doświadczenie Huwa Tucketta jako dostawcy i nabywcy usług sektora spotkań, w opracowywaniu planów strategicznych organizacji, której celem jest wzmocnienie pozycji konkurencyjnej członków stowarzyszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.