KONFERENCJA GLOBAL DMC PARTNERS W WARSZAWIE JUŻ ZA TYDZIEŃ

0
1072
Już za tydzień w dniach 16-19 sierpnia w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się piąta edycja konferencji Global DMC Partners Connection. W wydarzeniu udział weźmie ponad 200 osób z całego świata.

Organizatorem wydarzenia jest Global DMC Partners oraz polski partner spółki, firma Select Poland. Global DMC Partners jest jedną z największych spółek międzynarodowych organizacji zrzeszających firmy DMC., które reprezentują ponad 500 różnych destynacji na wszystkich kontynentach.

W programie konferencji przewidziane są części edukacyjne, spotkania B2B oraz wydarzenia o charakterze networkingowym. Część merytoryczna dotyczyć będzie najnowszych trendów, kondycji branży oraz ważnych regulacji jakie jej dotyczą m.in. nowa ustawa o ochronie danych osobowych. Te tematy poruszane będą podczas wykładów, warsztatów i dyskusji stolikowych.

Część rozrywkowa nastawiona będzie na lepsze poznanie Warszawy. Organizowane będą wycieczki tematyczne m.in. śladami drugiej wojny światowej, powrót do czasów komunistycznych, czy Warszawa w pigułce. Uczestnicy będą mogli wybrać się na wycieczki piesze i rowerowe, odwiedzić centra handlowe, a także wezmą udział w lunchach, koktajlach i uroczystych kolacjach.

Tegoroczna konferencja Global DMC Partners jest pierwszą organizowaną w Europie. Swój udział potwierdziło już ponad 200 osób związanych z branżą, pochodzących z całego świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.