Nowa Dyrektor Sprzedaży w Endorfina Foksal

0
1389
Od stycznia 2019 stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Warszawskiej Endorfinie Foksal objęła Magdalena Żelech, która od wielu lat związana jest z branżą MICE

Do zadań i celów Magdaleny należy restrukturyzacja, rekrutacja, kompleksowe zarządzanie sprzedażą, modernizacja działów oraz podniesienie jakości w myśl hasła „na 10-lecie istnienia firmy zmieniamy się dla Was”. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w strukturach sieciowych hoteli, jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Arche Hotele w Centralnym biurze sprzedaży, w holdingu Zdrojowa Invest & Hotels zaczynając na stanowisku Kierownika Sprzedaży Konferencji, awansując w przeciągu 5 lat na Dyrektora Sprzedaży Konferencji, a następnie Dyrektora Sprzedaży Aktywnej.

Bogate doświadczenie zdobywała także w firmach takich jak: MCC Mazurkas Conference Centre pełniąc obowiązki Kierownika Sprzedaży, sprzedając zarówno usługi konferencyjne, jak i cateringowe, Exim Tours jako Kierownik Sieci Sprzedaży stworzonej z kilkunastu salonów sprzedaży w całej Polsce, Haxel Events & Incentive zdobywając od 2003 roku pierwsze szlify w branży jako Key Account Manager. Prywatnie pasjonatka literatury, podróży oraz tajemnic ludzkiego umysłu. Spełniona w życiu prywatnym, mama Tymona. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Endorfina Foksal to marka zrzeszająca ekskluzywną restaurację, sale konferencyjne, przestrzeń eventową nawet dla 2 tys. osób, przepiękny ogród w centrum Warszawy o powierzchni 6 tys. metrów, catering, klub muzyczny oraz 11 designerskich apartamentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.