Nowa Dyrektor Sprzedaży w Endorfina Foksal

0
697
Od stycznia 2019 stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Warszawskiej Endorfinie Foksal objęła Magdalena Żelech, która od wielu lat związana jest z branżą MICE

Do zadań i celów Magdaleny należy restrukturyzacja, rekrutacja, kompleksowe zarządzanie sprzedażą, modernizacja działów oraz podniesienie jakości w myśl hasła „na 10-lecie istnienia firmy zmieniamy się dla Was”. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w strukturach sieciowych hoteli, jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Arche Hotele w Centralnym biurze sprzedaży, w holdingu Zdrojowa Invest & Hotels zaczynając na stanowisku Kierownika Sprzedaży Konferencji, awansując w przeciągu 5 lat na Dyrektora Sprzedaży Konferencji, a następnie Dyrektora Sprzedaży Aktywnej.

Bogate doświadczenie zdobywała także w firmach takich jak: MCC Mazurkas Conference Centre pełniąc obowiązki Kierownika Sprzedaży, sprzedając zarówno usługi konferencyjne, jak i cateringowe, Exim Tours jako Kierownik Sieci Sprzedaży stworzonej z kilkunastu salonów sprzedaży w całej Polsce, Haxel Events & Incentive zdobywając od 2003 roku pierwsze szlify w branży jako Key Account Manager. Prywatnie pasjonatka literatury, podróży oraz tajemnic ludzkiego umysłu. Spełniona w życiu prywatnym, mama Tymona. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Endorfina Foksal to marka zrzeszająca ekskluzywną restaurację, sale konferencyjne, przestrzeń eventową nawet dla 2 tys. osób, przepiękny ogród w centrum Warszawy o powierzchni 6 tys. metrów, catering, klub muzyczny oraz 11 designerskich apartamentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.