ICE Kraków najlepszym Centrum Kongresowym w Europie!

0
774
Fot.: Materiały prasowe Kraków 5020

Centrum Kongresowe ICE Kraków nagrodzone statuetką Meeting Star Award! Uzyskując 4.96 punktów, ICE Kraków po raz drugi z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu, pokonując m.in. Austria Center Vienna czy bakijskie Convention Centre.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu ze słoweńskiego Kongres Magazine and Conventa, ogromną zaletą ICE Kraków jest jego funkcjonalny projekt. Docenili również Salę Audytoryjną im. Krzysztofa Pendereckiego, którą określili jako klejnot w koronie Centrum Kongresowego. – Inteligentny projekt ICE Kraków to idealne połączenie sal kongresowych o stałym ustawieniu i sal wielofunkcyjnych, takich jak Sala Kameralna. Dodatkowo projekty takie jak opracowany przez przedstawicieli krakowskiej branży MICE Protokół Kraków Network* stawiają obiekt na samym szczycie naszej listy. Tylko nieliczne centra kongresowe na świecie wykazały się taką sprawnością, odpornością i pracowitością w działaniu na rzecz całej branży – podkreślają organizatorzy.

– Rzeczywiście, istnieją bardziej przestronne i większe centra kongresowe, jednak całe Centrum Kongresowe ICE Kraków jest niezwykle wyważone i przekonujące. Wszystko razem sprawia, że obiekt należy do najlepszych z najlepszych. Co ważniejsze, organizatorzy wydarzeń poczują się tu jak w domu. To nie przypadek, że ICCA wybrała ICE Kraków na swój Światowy Kongres w 2022 roku, który okazał się ogromnym sukcesem. Z całego serca polecamy wybór tego miejsca, choćby dlatego, że za wynajem sal zapłacicie znacznie mniej niż w bardziej znanych centrach kongresowych – argumentują organizatorzy Meeting Star Award.

Meetings Star Award to konkurs organizowany od 2009 roku, którego jurorami są tzw. tajemniczy uczestnicy kongresów, którzy anonimowo odwiedzają imprezy organizowane w obiektach Europy Środkowej i Wschodniej, oceniając proces produkcji imprez i pracę zespołów projektowych. Po inspekcji obiektu przekazują organizatorowi konkursu swoje spostrzeżenia oraz dokumentację zdjęciową i filmową. Wyróżnienie zdobyte przez ICE Kraków to umocnienie marki Krakowa jako atrakcyjnej i nowoczesnej europejskiej metropolii. Nagroda wpływa także na zainteresowanie samym obiektem, realnie przekładając się na liczbę najmów, czy ściąganie najważniejszych wydarzeń, co z kolei pozytywnie oddziałuje na ekonomię samego Krakowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.