Ostatni moment, aby zgłosić swój udział w Hotel Super Heroes i zostać Superbohaterem!

0
281
Hotel Super Heroes jest to wyjątkowa i pierwsza taka akcja na skalę Polski. Wielkimi krokami zbliża się finał akcji, którym  jest trzydniowa impreza integracyjna hotelarzy, w dniach 8-10 czerwca w Nowym Mieście nad Pilicą, na terenach Dworku nad Pilicą oraz Wakeparku. Celem charytatywnym akcji jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie przekazana na SOS Wioski Dziecięce. 

Warto zaznaczyć na wstępie, że za tym wydarzeniem stoją sami hotelarze, m.in. Elżbieta Nitsze z Airport Hotel Okęcie, która podsunęła pomysł integracji branży. Rafał Krzycki, m.in. wydawca naszego portalu, podjął się realizacji tego przedsięwzięcia.

Reklama

Głównym celem akcji jest przede wszystkim zebranie środków pieniężnych na pomoc organizacji SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcję można wesprzeć kupując cegiełki. Cała kwota z cegiełek zostanie przeznaczona na ten cel.

Drugim równie ważnym celem wydarzenia Hotel Super Heroes jest integracja osób pracujących w branży hotelarskiej i szerzenie ducha pozytywnej współpracy między obiektami oraz wymiana wiedzy branżowej. A to wszystko będzie możliwe dzięki zawodom zespołowym oraz indywidualnym jakie przygotował organizator.

Organizator przygotował dla uczestników mnóstwo atrakcji, będzie coś dla ciała i ducha. Zaplanowane są zarówno zespołowe zawody sportowe jak i wystąpienia inspiracyjne. Finałem będzie wielka gala, na której organizator ogłosi ile pieniędzy udało się zebrać na SOS Wioski Dziecięce. Uczestnikom przez trzy dni zapewniony jest pakiet ALL INCLUSIVE.

W Hotel Super Heroes mogą wziąć udział tylko hotelarze, którzy piastują stanowisko członka zarządu, dyrektora generalnego, zastępcę dyrektora generalnego, dyrektora operacyjnego, dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, managera hotelu (lub stanowiska odpowiadające tym funkcjom w strukturze obiektów, a objęte inną pokrewną nomenklaturą) lub są właścicielem hotelu.

Organizator ustalił limit uczestników. W związku z tym z jednego hotelu/firmy mogą zarejestrować się maksymalnie dwie osoby. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz wniesienie opłaty wpisowej (299 pln) i cegiełki (min. 100 pln).

Zobacz z kim możesz stanąć do sportowej rywalizacji:

Hotel Super Heroes

Zarejestruj się już dziś!!!

  HOTEL SUPER HEROES REJESTRACJA

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!