Czołowy touroperator zaprezentował ofertę na kolejny sezon

0
941
Biuro podróży Rainbow wystartowało z przedsprzedażą oferty na przyszłoroczny okres wakacyjny, ze stuprocentowym zapewnieniem najniższej ceny na rynku. Organizator gwarantuje, że jego aktualne ceny są bezkonkurencyjne, natomiast jeśli do czasu wyjazdu ulegnie ona obniżeniu, touroperator zwróci różnicę.

Rainbow oferuje szeroki wybór kierunków na sezon letni 2019 – w ofercie znaleźć można praktycznie cały Basen Morza Śródziemnego, od Portugalii po Turcję i od Bułgarii po Tunezję.

„Jako główną zaletę tegorocznej przedsprzedaży uważamy 100% pewności najniższej ceny – to ważniejsze niż rabaty do 40%. Dodatkowo dokładamy extra rabat dla dzieci do 500 złotych lub do 400 złotych, jeśli jadą dwie osoby dorosłe. Warto się pospieszyć z decyzją, bo teraz jest największy wybór hoteli i terminów. Wiadomo – najlepsze oferty sprzedają się najszybciej więc zachęcamy do wizyt w biurach sprzedaży lub na naszej stronie. Oprócz atrakcyjnych zniżek, w przedsprzedaży mamy również dodatkowe benefity – można wybrać miejsce w samolocie już od 1 PLN i zapłacić korzystną zaliczkę – tylko 20% wartości rezerwacji. Warto podkreślić, że rezerwując w przedsprzedaży klienci nie muszą się martwić, że ich plany wakacyjne mogą ulec zmianie. W przedsprzedaży Rainbow oferuje aż 2 zabezpieczenia – gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji, która pozwala zmienić kierunek, termin czy hotel nawet 30 dni przed wyjazdem, oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU Europa – które pozwala odzyskać wpłacone środki w przypadkach losowych” – mówi Emilia Bratkowska, dyrektor marketingu i PR w Rainbow.

Dodatkowo po raz pierwszy Rainbow oferuje swoim klientom wypoczynek na greckich wyspach Lesbos i Kalymnos oraz orientalną wycieczkę do Muskatu (Oman). Jeśli chodzi o wyprawy do Ameryki Środkowej, w ofercie pojawiła się także Dominikana. Przedsprzedaż potrwa do 7 listopada br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.