IGHP otrzyma 5 milionów dolarów na zakwaterowanie uchodźców

0
1112

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego poinformowała, że otrzyma 5 mln dolarów od JP Morgan Chase na zapewnienie tymczasowego zakwaterowania dla uchodźców przebywających w Polsce.

Informacja prasowa JP Morgan Chase
„W wyniku trwającej na Ukrainie wojny coraz większa liczba ludności pozostaje bez dostępu do podstawowych potrzeb, a ponad 5 milionów ludzi uciekło ze swoich domów na Ukrainie. Aby pomóc w zaspokojeniu zmieniających się potrzeb w tym regionie, firma zwiększa swoje zaangażowanie filantropijne do 10 milionów dolarów.

Nasze dodatkowe zobowiązanie w wysokości do 5 milionów dolarów wesprze Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego (IGHP) w jej działaniach na rzecz zapewnienia tymczasowego schronienia dla rosnącej liczby uchodźców w Polsce poprzez udostępnienie pokoi hotelowych, a także informacji i wskazówek dotyczących dostępu do innej pomocy i długoterminowego zakwaterowania, we współpracy z hotelami członkowskimi, organizacjami non-profit i samorządami lokalnymi.”

Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP
„Dzięki współpracy IGHP z JP Morgan Chase hotele członkowskie będą mogły jeszcze bardziej włączyć się w organizację pobytu w Polsce osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Dziękujemy naszemu partnerowi za zaufanie. Odczuwamy dużą satysfakcję, że po wielu tygodniach rozmów i uzgodnień udało nam się sfinalizować umowę dotyczącą tego ważnego projektu.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.