IGHP otrzyma 5 milionów dolarów na zakwaterowanie uchodźców

0
537

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego poinformowała, że otrzyma 5 mln dolarów od JP Morgan Chase na zapewnienie tymczasowego zakwaterowania dla uchodźców przebywających w Polsce.

Informacja prasowa JP Morgan Chase
„W wyniku trwającej na Ukrainie wojny coraz większa liczba ludności pozostaje bez dostępu do podstawowych potrzeb, a ponad 5 milionów ludzi uciekło ze swoich domów na Ukrainie. Aby pomóc w zaspokojeniu zmieniających się potrzeb w tym regionie, firma zwiększa swoje zaangażowanie filantropijne do 10 milionów dolarów.

Nasze dodatkowe zobowiązanie w wysokości do 5 milionów dolarów wesprze Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego (IGHP) w jej działaniach na rzecz zapewnienia tymczasowego schronienia dla rosnącej liczby uchodźców w Polsce poprzez udostępnienie pokoi hotelowych, a także informacji i wskazówek dotyczących dostępu do innej pomocy i długoterminowego zakwaterowania, we współpracy z hotelami członkowskimi, organizacjami non-profit i samorządami lokalnymi.”

Reklama

Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP
„Dzięki współpracy IGHP z JP Morgan Chase hotele członkowskie będą mogły jeszcze bardziej włączyć się w organizację pobytu w Polsce osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Dziękujemy naszemu partnerowi za zaufanie. Odczuwamy dużą satysfakcję, że po wielu tygodniach rozmów i uzgodnień udało nam się sfinalizować umowę dotyczącą tego ważnego projektu.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!