KFC uruchomiło nowy system do składania zamówień

0
1005
Popularna sieć fastfoodów postanowiła ułatwić sposób zamawiania jedzenia na ich stronie. Nowa wersja ma być prosta i intuicyjna, jak podaje firma jest to odpowiedź na intensywnie zmieniające się preferencje zakupowe konsumentów.

Nowa forma jest innowacyjna i wpisuje się w strategię firmy dotyczącą inwestowania w nowe technologie. Nowa strona jest połączeniem kfcdostawa.pl oraz strony głównej KFC. Platforma umożliwia zamawianie dań z dostawą do wybranego miejsca lub punktu KFC oraz zapłaty za nie. Dotychczas opcja ,,Zamów i odbierz w restauracji’’ dostępna była tylko w oficjalnej aplikacji KFC.

Wdrożenie tego rozwiązania przez firmę ma na celu ułatwić dostęp do ich produktów. Oczekiwania konsumentów skupiają się głównie na szybkim znalezieniu informacji, których potrzebują i tym kierowała się spółka projektując nową stronę internetową. Obecny format niezależnie na jakim urządzeniu klienci będą z niego korzystać ma być wygodny, intuicyjny i prosty.

Popularność e-commerce w branży restauracyjnej w Polsce przekłada się na wzrost inwestycji dużych firm w tym sektorze. Dane Nielsena podają, że już ponad 10 tys. restauracji dostarcza konsumentom posiłki do wybranych miejsc. Rynek ten wzrasta średnio o ok. 60-70% rocznie, to znaczy, że najszybciej w całym segmencie e-commerce. W KFC usługa ,,Zamów i odbierz’’ dostępna jest już w 75% restauracji sieci w Polsce, do końca roku ma być to już 100%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.