Costa Coffee ze słodką promocją walentynkową

0
284

W dniach 12-14 lutego na klientów sieci kawiarni Costa Coffee czeka specjalna walentynkowa oferta. Przez cały weekend na drugą kawę przygotowaną przez baristę, kawę paczkowaną lub słodkie wypieki otrzymamy rabat 50%. Promocja obowiązuje we wszystkich kawiarniach na terenie Polski.

Costa Coffee dzieli na pół

Chcąc rozgrzać atmosferę, sieć kawiarni Costa Coffee rusza ze specjalną weekendową ofertą przygotowaną z okazji zbliżających się Walentynek. Od 12 do 14 lutego każdy klient otrzyma drugą kawę lub słodki wypiek za połowę ceny. Promocja dotyczy kaw przygotowywanych przez baristę, a także każdego rodzaju kaw paczkowanych i kapsułkowych. Wśród wypieków objętych rabatem znajdziemy lekkiego, maślanego croissanta z czekoladą, przepysznego cynamonowego rollsa oraz klasyczne, rozpływające się w ustach ciastko z rodzynkami – każda z tych opcji została dobrana tak, aby idealnie komponować się z naszym ulubionym rozgrzewającym napojem.

Reklama

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w wyznaczonych dniach odwiedzić wybraną kawiarnię Costa Coffee i zamówić na wynos dwa produkty objęte rabatem. Zamówienia składać można także przez aplikację Uber Eats, gdzie w dniach 12-14 lutego czeka na nas akcja 2 za 1 na kawę Caramel Salted Latte oraz wypieki Costa Coffee.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!