Click&Collect – szybkie i wygodne zakupy na stacjach Circle K

0
352

Click&Collect to usługa na stacjach Circle K, która umożliwia zamówienie wybranych produktów online na stronie https://zamow.circlek.pl/ i odebranie ich z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w czasie wskazanym przez klienta. W ofercie stacji znajdą się klasyki, takie jak Hot dogi i pyszna kawa Simply Great Coffee, a także podstawowe produkty spożywcze, takie jak pieczywo, jaja, nabiał oraz napoje, słodycze, wyroby tytoniowe i alkohol.

Click&Collect to rozwiązanie będące odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szczególnie teraz, mając na uwadze względy bezpieczeństwa, chcą zrobić zakupy w możliwie jak najszybszy i najprostszy sposób.

W Circle K stale myślimy nad tym jak sprawić, aby życie naszych klientów było odrobinę
łatwiejsze każdego dnia i dokładamy starań, aby wizyta na naszych stacjach była przyjemnym doświadczeniem. Szanując czas naszych klientów, którzy chcą zrobić szybkie i bezpieczne zakupy, wprowadzamy do naszej oferty usługę, która pozwala w wygodny sposób zakupić żywność i inne produkty dostępne w naszych sklepach. Teraz zamawiając on-line Hot Doga, burgera, zapiekankę czy aromatyczną kawę nie trzeba na nie czekać. Nasi pracownicy na bieżąco przygotują zamówienie, aby było świeże i gotowe do odbioru o ustalonej godzinie – powiedział Rafał Droździak, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu w Circle K Polska.

Reklama

Aby zamówić ulubione produkty w trzech krokach wystarczy:
1. Wejść na https://zamow.circlek.pl/, wybrać stację i podać preferowany czas odbioru zamówienia.
2. Wybrać swoje ulubione produkty z naszej szerokiej oferty, zamówić i zapłacić. Wszystko zostanie przygotowane na bieżąco, zgodnie z zamówieniem.
3. Odebrać zakupy na wybranej stacji, podając numer zamówienia pracownikowi za ladą. Każdy klient, który w ciągu miesiąca od uruchomienia usługi, złoży zamówienie on-line na kwotę min. 10 zł. otrzyma gratis dowolną kawę lub herbatę oraz 100 pkt w programie ExtraClub.
W pilotażowej fazie projektu usługa Click&Collect będzie dostępna na 20 stacjach Circle K w
Warszawie i Wrocławiu. Z czasem sieć stacji zostanie rozszerzona, aby także kierowcy i pasażerowie w długich trasach mogli cieszyć się pysznymi i świeżymi produktami, zamawianymi w podróży i odbieranymi bezpośrednio na stacji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.