Fanpage Horeca BC przekroczył 1000 polubień. Czekamy na więcej!

0
209
Zaangażowanie, jakie codziennie wkładamy w przygotowywanie dla Państwa porcji świeżych informacji ze świata HoReCa, Travel & MICE zostało błyskawicznie docenione. Już w połowie lipca nasz fanpage na Facebooku osiągnął liczbę tysiąca polubień, które planowaliśmy uzyskać do końca tego roku. W związku z dynamicznym rozwojem portalu Horeca Business Club postanowiliśmy zatem podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i już w 2018 przekroczyć barierę 2 tys. like’ów!

Witryna www.horecabc.pl obecna jest w medialnej przestrzeni niespełna pół roku, ale coraz mocniej wybija się na rynku mediów branżowych. Ponad 27 tys. unikalnych użytkowników, blisko 80 tys. odsłon i ponad 1000 polubień na facebookowym fanpage’u – te liczby dobitnie pokazują, jak błyskawicznie rozwija się nasza biznesowa platforma. Nieustanny progres nie byłby możliwy, gdyby nie wzmożona aktywność naszych czytelników, którzy nie tylko regularnie odwiedzają portal, ale także udzielają się na Facebooku oraz subskrybują nasz cotygodniowy newsletter. Dziękujemy!

 

Reklama

Niesłabnącą popularnością cieszy się także zamknięta grupa dyskusyjna dedykowana właścicielom, dyrektorom oraz managerom zatrudnionym w sektorach hotelarskim, gastronomicznym, turystycznym i eventowym. To miejsce powstało właśnie z myślą o osobach, które chcą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i komunikować z innymi. Aby uzyskać akceptację administratora i tym samym dołączyć do grupy HORECA BUSINESS CLUB, wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zapraszamy zatem do zapisywania się i aktywnego uczestnictwa w życiu branżowej społeczności.

W naszym serwisie publikujemy jednak nie tylko branżowe aktualności, ale także inspirujące wywiady, profesjonalne artykuły o charakterze poradnikowym i edukacyjnym, relacje i reportaże z najważniejszych wydarzeń czy rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia. Nie zapominamy także o tych, dla których ważne są informacje ekonomiczne bądź nowinki technologiczne. Jeśli więc posiadasz ciekawe informacje branżowe dotyczące inwestycji, zmian personalnych, akcji promocyjnych, organizacji eventów, nowych technologii, produktów czy usług, bądź chcesz zaprezentować szerszej publiczności swój wyjątkowy obiekt albo sylwetkę inspirującej osoby, skontaktuj się z nami poprzez FORMULARZ.

Do współpracy redakcyjnej zapraszamy felietonistów, blogerów i specjalistów w dziedzinach HoReCa, Travel & MICE, ale także dostawców produktów i usług dla tych sektorów. Specjalnie przygotowane pakiety umożliwiają odpowiednie dostosowanie formy reklamy, a wszystkie nasze kanały komunikacji gwarantują dotarcie z przekazem do kilkudziesięciu tysięcy użytkowników.

W ostatnim czasie do naszego bogatego portfolio dołączył również kanał w serwisie Vimeo, gdzie publikujemy wideorelacje z ważnych wydarzeń branżowych, zapowiedzi eventów, czy też wywiady. Zapraszamy do subskrybowania profilu i komentowania zamieszczanych filmów.

Drodzy Czytelnicy Horeca Business Club! Dziękujemy, że z nami jesteście i pomagacie współtworzyć jedną z najszybciej rozwijających się platform branżowych na rynku mediów internetowych. To właśnie Państwo jesteście najlepszymi ambasadorami naszej marki w świecie HoReCa, Travel & MICE. Czekamy na więcej!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!