Hilton Garden Inn Kraków Airport z nową Business Development Manager

0
1309
Anna Jaszczyk-Celary, dotychczas MICE & Leisure Sales Manager, objęła nowe stanowisko w maju tego roku, zastępując na nim Kaję Wachowską.

Swoją karierę zawodową w branży hotelarskiej Jaszczyk-Celary realizuje od 2013 roku. Zaczynała jako MICE Coordinator w sieci Accor, następnie objęła stanowisko Sales Representative w Dworze Sieraków oraz MICE Sales Managera już w krakowskim Double Tree by Hilton & Convention Center. Od sierpnia 2015 roku pełni stanowiska menedżerskie zarówno w segmencie MICE, jak i Leisure. Z marką Hilton Garden Inn i balickim hotelem lotniskowym związana jest od lipca 2016 roku, gdzie odpowiadała głównie za rozwój segmentu MICE oraz budowanie relacji z klientami korporacyjnymi.

Pełniąc rolę Business Development Manager Anna Jaszczyk-Celary będzie odpowiadała m.in. za dalszy rozwój sprzedaży w obszarze MICE, Leisure, CORPO i charakterystyczny dla tego obiektu AirLines, efektywne zarządzanie profesjonalnym zespołem sprzedaży, opracowywanie i realizację budżetu oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wpływających na rozwój biznesu i wzrost wyników finansowych spółki Kraków Airport Hotel.

Anna Jaszczyk-Celary ukończyła „Turystykę i Rekreację” na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją w zarządzaniu w turystyce oraz studia podyplomowe „Handel i Zarządzanie Sprzedażą” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada także certyfikat sieci Hilton “Hilton Garden Inn Sales Leader Programme”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.