Przegląd Gastronomiczny patronem jesiennej konferencji Hotel Meeting!

0
1146
Listę patronów medialnych październikowej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting poszerzył miesięcznik „Przegląd Gastronomiczny”, który już od ponad 70 lat skutecznie wspiera działalność osób zatrudnionych w sektorze HoReCa.

„Przegląd Gastronomiczny” to fachowe czasopismo, które funkcjonuje na rynku mediów branżowych już od 1946 r. Wśród autorów tego miesięcznika znajdują się znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii oraz hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych. Współpracownikami „Przeglądu Gastronomicznego” są także dziennikarze z USA, Holandii, Szwajcarii i Portugalii, którzy piszą o gastronomicznych trendach w swoich krajach. Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

Miesięcznik „Przegląd Gastronomiczny” dociera do Czytelników wyłącznie poprzez prenumeratę, do której serdecznie Państwa zachęcamy. Czasopismo dedykowane jest głównie restauracjom hotelowym, dużym, średnim i małym restauracje, barom i kawiarniom, właścicielom restauracji, kierownikom działów żywienia, szefom, kuchni, barmanom, baristom i kelnerom, stacjom sanitarno-epidemiologicznym, wojskowym służbom kwatermistrzowskim, sanatoriom, stołówkom szkolnym i przedszkolnym, wyższym uczelniom i szkołom gastronomicznym, bibliotekom naukowym, zakładom produkcyjnym, jak również osobom prywatnym.

Wśród poruszanych na łamach miesięcznika tematów dominują: praktyka i teoria żywienia zbiorowego w Polsce, nauka o żywieniu człowieka, technologia gastronomiczna, prezentacja nowoczesnych maszyn i urządzeń, marketing, najnowsze informacje z dziedziny żywienia zbiorowego, porady prawne i podatkowe, porady dla początkujących w zawodach związanych z gastronomią, propozycje szefów kuchni, sylwetki właścicieli zakładów gastronomicznych oraz szefów kuchni, aranżacje wnętrz, czy też kalendarze targów i wystaw.

W ramach współpracy medialnej i opisanych wyżej działań „Przegląd Gastronomiczny” zdecydował się objąć patronatem jesienną edycję konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Wśród dumnych patronów październikowego wydarzenia znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.