Anna Rogowska nowym kierownikiem zagranicznym Sun & Snow

0
1361
Sun & Snow jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów wypoczynkowych. Rolę kierownika pierwszego oddziału zagranicznego spółki objęła Anna Rogowska.

Nowe biuro firmy znajduje się w Niemczech w kurorcie Bansin. Pani Anna jako kierownik odpowiedzialna będzie przede wszystkim za wsparcie zagranicznych turystów w planowaniu wypoczynku w Polsce. Biuro w swojej ofercie posiadać będzie opcję zakupów inwestycyjnych apartamentów w naszym kraju.

Anna Rogowska ma za sobą 10 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Pracowała dla sieci hotelowej Travel Charme, a w 2014 roku otworzyła własną działalność gospodarczą w Niemczech obejmującą wynajem polskich apartamentów. Ma ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie w Krems an der Donau w Austrii na kierunku turystyki zdrowotnej. Prowadzi aktywny tryb życia, szczególnie w zakresie sportów wodnych, a jej pasją są podróże.

Firma Sun & Snow działa na rynku od 2008 roku i w tym czasie utworzyła sprawdzający się model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajem. Charakteryzuje się wysokim standardem obsługi gości prywatnych i biznesowych, polskich i zagranicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.