Park Inn by Radisson w Krakowie wprowadza zmiany

0
1089
Fot.: Materiały prasowe Radisson Hotel Group

W maju w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie otwarto nową restaurację – Vibes. Restauracja zaproponowała odświeżone wnętrze oraz nowe menu z lokalnymi potrawami i daniami kuchni międzynarodowej. Radisson Hotel Group planuje dalsze zmiany, które obejmą sale konferencyjne w nadchodzącym okresie letnim.

Park Inn by Radisson Kraków znajduje się obok Centrum Kongresowego ICE, Starego Miasta w Krakowie oraz obszarów rekreacyjnych, takich jak bulwary wiślane, Planty i Błonia. Hotel posiada 152 pokoje i apartamenty, a także 5 sal konferencyjnych z dostępem do strefy biznesowej z widokiem na miasto. Największa sala może pomieścić do 500 osób. Do udogodnień należy także centrum fitness i podziemny parking.

Restauracja Vibes Restaurant & Bar przeszła gruntowną przemianę, zyskując nowoczesne wnętrze. Menu zostało wzbogacone o dania kuchni międzynarodowej oraz polskiej. Przewiduje się, że w najbliższych miesiącach zmiany dotkną również sal konferencyjnych.

Grupa Radisson posiada także w Krakowie hotel Radisson Blu Hotel Kraków, z 196 pokojami i 8 salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić do 150 gości. Hotel jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu Wisły, Zamku Królewskiego na Wawelu, Rynku Głównego, jak i popularnych obszarów rekreacyjnych, takich jak Błonia i Las Wolski. Restauracja hotelowa oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dodatkową atrakcją są piątkowe wieczory z muzyką na żywo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.