Poradnik Restauratora patronem medialnym konferencji Gastro Meeting

0
1027
Listę patronów medialnych listopadowej edycji branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting poszerzył miesięcznik ,,Poradnik Restauratora’’, lider w kwestii wskaźników dotarcia, znajomości i czytelnictwa prasy branżowej skierowanej do przedsiębiorców sektora HoReCa.

,,Poradnik Restauratora’’ jest fachowym czasopismem wydawanym nieprzerwanie od 1999 roku. Miesięcznik kierowany jest bezpośrednio do właścicieli i kadr kierowniczych lokali gastronomicznych, a jego nakład wynosi 10 100 egzemplarzy. Dostarczany jest regularnie w pierwszej połowie każdego miesiąca do producentów i placówek gastronomicznych.

Pismo ma charakter poradniczo-informacyjny, a jego adresatami są właściciele lokali gastronomicznych, osoby podejmujące decyzje zakupowe m.in. dyrektorzy, szefowie kuchni, barmani oraz producenci. Znajdują się tam profesjonalne porady i artykuły, w których opisano najnowsze trendy i wszelkie nowości z branży interesujące odbiorców. Zamieszczane są również porady prawne pisane przez najlepszych prawników dotyczące branży, poruszane są kwestie wyposażenia, akcesoriów i wystroju. Wszelkiego rodzaju raporty i analizy przedstawiają bieżące wydarzenia na rynku, a szczegółowe kalendarium pozwala na zapoznanie się ze zbliżającymi się wydarzeniami i konferencjami.

W ramach współpracy medialnej i opisanych wyżej działań „Poradnik Restauratora” zdecydował się objąć patronatem jesienną edycję konferencji biznesowej Gastro Meeting, która odbędzie się 19 listopada w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Wśród dumnych patronów listopadowego wydarzenia znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.