Zmiany w Zarządzie Hotelu Arłamów

0
7255

Z początkiem czerwca funkcję Prezesa Zarządu Hotelu Arłamów S.A. objął Michał Kozak, który od czerwca 2018 roku piastował stanowisko Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego w Arłamowie. Dotychczasowy Prezes Zarządu i Właściciel, Antoni Kubicki stanie natomiast na czele Rady Nadzorczej Hotelu Arłamów jako jej Przewodniczący.

„Mniej operacji, więcej strategii. Skupiamy się na rozwoju kompetencji w oparciu o szkolenia i audyty. Musimy jeszcze bardziej przyspieszyć. Prezes Zarządu to ogromna odpowiedzialność, duże zobowiązanie i wielka szansa, z której zamierzam skorzystać. Mam jednak w sobie dużo pokory. Miarą naszej pracy jest skuteczność w działaniach i na tą skuteczność liczę. Mam wiele planów i pomysłów do zrealizowania wspólnie z moim Zespołem” – komentuje zmianę Michał Kozak.

 

Michał Kozak swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczynał od recepcji w stołecznym Hotelu Twins, skąd przeniósł się do MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, z którym był związany aż przez 15 lat. W tym czasie przeszedł drogę od Specjalisty ds. Sprzedaży aż na posadę Dyrektora Generalnego. Po nieco ponad 4,5 roku piastowania eksponowanego stanowiska w obiekcie zlokalizowanym w Ożarowie Mazowieckim postanowił poszukać nowych wyzwań i wyemigrował w Bieszczady.

O podłożu tej radykalnej zmiany oraz znaczeniu eventów organizowanych w hotelu, którym obecnie zarządza szczegółowo opowiedział w audycji z cyklu „TOP Hotelarze”, w którym gośćmi są czołowe postaci w branży hotelarskiej – Prezesi, Dyrektorzy i Managerowie największych obiektów sieciowych oraz hoteli niezależnych.

„Przyszedł w moim życiu zawodowym czas na to, żeby zrewidować wszystko, co do tej pory robiłem, zobaczyć swoją perspektywę rozwoju zawodowego w okresie 5-7 lat i podjąłem takie kroki, jak w znanym powiedzeniu – rzuciłem wszystko i wyjechałem w Bieszczady!”


Michał Kozak to także laureat wielu branżowych wyróżnień i nagród, w tym m.in. Osobowość Roku 2018 w siódmej edycji MP POWER AWARDS w kategorii Dostawca-Venue; Osobowość Roku MICE Poland 2012 w kategorii Manager Obiektu; zdobywca głównej nagrody w pierwszej edycji MP POWER AWARDS w kategorii Dostawca – Catering. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (ekonomia i marketing) oraz Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie (hotelarstwo). Fan piłki nożnej, w latach 2009 – 2013 był Wiceprezesem ds. Marketingowo-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków. Swoje zamiłowanie do piłki nożnej wielokrotnie prezentował jako uczestnik rozgrywek piłkarskich branży eventowej MP Legia Cup.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.