10 Team na Festiwalu Pracy JUBICON 2019

0
1055
Agencja 10 Team zrealizowała na zlecenie Pracuj.pl kampanię promocyjną Festiwalu Pracy JOBICON 2019. Road Show odbył się łącznie na 9 uniwersytetach w trzech miastach Polski, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Zadanie 10 team nie było proste. Firma musiała dotrzeć do studentów i zakomunikować im o istnieniu wydarzenia JUBICON 2019, w sposób który do takiego targetu dotrze. Kolejnym celem było przekonanie jak największej liczby z nich do zarejestrowania się na stronie eventu. By zrealizować swój cel, agencja sięgnęła po tak zwaną „Selfie Cafe”. Pomysł bardzo przypadł do gustu studentom.

„Selfie Cafe” to inicjatywa, która powstała przez miłość młodych ludzi do selfie. Każda osoba, która zarejestrowała się na stronie wydarzenia i zrobiła sobie selfie z biletem wstępu, otrzymywała w prezencie kawą ze swoim własnym nadrukiem na mlecznej piance. Pomysł okazał się bardzo trafiony, ponieważ liczba ludzi którzy skorzystali z promocji była bardzo wysoka.

Realizacja dla Pracuj.pl sprawiła, że portal dołączył do grona firm które zaufały agencji 10 Team. W gronie tym można znaleźć też między innymi Legię Warszawa czy Lexusa.

W trakcie tegorocznego Festiwalu Pracy JUBICON, na spotkania przybyły rzesze młodych ludzi. Gośćmi specjalnymi byli Maciej Musiał, Dorota Wellman oraz Ewa Chodakowska, którzy w trakcie spotkań opowiadali o swojej drodze do sukcesu. Z kolei przedstawiciele firmy Niebezpiecznik.pl opowiedzieli zainteresowanym jak uciec przed rekruterem w sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.