North Fish dowiezie jedzenie w Kielcach

0
1009
Sieć North Fish idzie z duchem czasu. Firma zdecydowała się rozszerzyć obszar w którym dowożą posiłki i od dziś, z takiego ułatwienia skorzystają mieszkańcy Kielc.

Sieć North Fish podąża za megatredem dostarczania żywności do domu. Od początku kwietnia, firma zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę dostaw na Kielce. Dzięki tej decyzji, klienci będą mogli korzystać z usług restauracji za pośrednictwem portalu Pyszne.pl.

Tym samym tropem poszła placówka sieci w Krakowie, mieszcząca się w Bonarka City Center. Tym samym, aktualnie 25 punktów sieci obsługuje usługę delivery. Poza dwoma wymienionymi miastami, z dostawą można się spotkać w Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim oraz Katowicach. Czy tym krokiem North Fish zdobędzie nowych klientów?

Sieć North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Na Polskim rynku przebywa nieprzerwanie od 2002 roku, gdy otworzyli swój punkt w Kielcach. Idąc z trenem, sieć udowadnia że wciąż się rozwija i tym samym konkuruje ofertą dowozu z takimi firmami jak McDonalds oraz KFC.

https://www.instagram.com/p/Bu81F6YAC3P/

Z kolei Pyszne.pl działa nieprzerwanie na naszym rynku od 2010 roku. Program powstał dzięki unijnemu wsparciu z programu Innowacyjna Gospodarka, z którego na przyszłą firmę trafiło prawie 400 tysięcy złotych. Od tamtej pory, możemy korzystać z dowozu żywności od większości popularnych sieci.

Nowy trend dowozu posiłków do domu zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Możecie o nim przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.