Pierwsza restauracja McDonald’s w Sokołowie Podlaskim

0
3624

15 listopada została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Sokołowie Podlaskim. Nowy lokal mieści się przy ul. Węgrowskiej 1A, przy głównej drodze krajowej nr 62.

Pierwsza restauracja McDonald’s w Sokołowie Podlaskim jest czynna codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 72 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 20 miejsc. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive. Usługa McDrive jest dostępna od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele od 6:00 do 24:00, a w piątki i soboty od 6:00 do 2:00.

Reklama

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 10 menadżerów.

 

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 430 restauracji sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 373 z nich to obiekty prowadzone przez 69 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!