Katarzyna Kalinowska Odkryciem Roku MPI Poland Chapter 2018

0
1140
Stowarzyszenie MPI Poland Chapter po raz ósmy przyznało tytuł Odkrycia Roku MPI . Jest to wyróżnienie dla aktywnych i zaangażowanych osób, których przygoda z branżą dopiero się zaczęła. Za najbardziej sensacyjny debiut roku 2018 została uznana Katarzyna Kalinowska, Event Manager w agencji eventowej El Padre.

Osobami nominowanymi do wyróżnienia za 2018 rok byli: Katarzyna Kalinowska – Event Manager, El Padre, Dmytro Moiseienko – Technical Coordinator, Mazurkas Travel oraz Adrianna Roguska – Vice Minister Of Creativity, Ministry Of Creativity. Katarzyna Kalinowska jest ósmą zdobywczynią nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland Chapter”, przeznaczonej wyłącznie dla osób, które w ostatnich miesiącach dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań.

Katarzyna Kalinowska zaczęła szukać swojego miejsca w branży jeszcze na studiach. Wpierw spróbowała swoje siły w PIT (Polska Izba Turystyki), gdzie miała możliwość poznania specyfiki pracy w stowarzyszeniu, ale również realia polskiej turystyki i problemy branży. W tym samym czasie trafiła na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. W kole realizowała duże projekty (np. Future Leaders Forum 2017 i 2018), łącząc to z pracą na stanowisku Asystent Rektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Do agencji eventowej El Padre Katarzyna trafiła najpierw jako stażystka, a po pozytywnym ukończeniu pracy, została przyjęta na stanowisko Junior Managera. Po rocznej pracy awansowała na stanowisko Event Managera.

Jak podkreśla Marta Kicler, Prezes MPI Poland Chapter „Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowo trudna. Wszyscy nominowani zasługują na tę nagrodę. Łączy ich podobna ścieżka kariery poczynając od ogromnej aktywności i zaangażowania podczas licznych inicjatyw branżowych jeszcze podczas studiów np. wsparcie Meetings Week Poland czy organizacja Future Leaders Forum w Warszawie; staże i praca w podmiotach związanych z branżą spotkań, aranżowanie wielu wydarzeń mających na celu integrację środowiska studenckiego i akademickiego z profesjonalistami branży aż po stałe zatrudnienie w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku. Są świetnym przykładem dla młodych osób, które dopiero co rozpoczynają swoją drogę z branżą spotkań”.

 

Nagroda została wręczona 23 marca w warszawskim Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowym podczas gali MP Power Awards 2018 organizowanej przez MeetingPlanner.pl, który jest partnerem branżowym Odkrycia Roku MPI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.