Zwycięzca naszej aukcji na WOŚP!

0
739

Dokładnie 10 dni temu, tuż po finale Wielkiej Orkiestry Wielkiej Pomocy, wystawiliśmy na aukcję pakiet szkoleń, które będą prowadzone przez specjalistów od sprzedaży, finansów czy gastronomii. Poznajcie zwycięzcę!

Po długim przestoju hoteli, w wielu przypadkach po wymianie personelu, zasadne jest myślenie o szkoleniach zarówno dla swojej załogi jak i kadry zarządzającej. Do naszej akcji dołączyły trzy firmy szkoleniowe, które zrealizują dla zwycięzcy aukcji swoje szkolenia. Bez wahania swój akces potwierdzili nam Cezary Sarnecki oraz Jarosław Podniesiński z firmy Secco. Przygotują szkolenie z finansów w hotelarstwie, które dziś niewątpliwie są bardzo ważnym aspektem prowadzenia biznesu, który jest mocno poszargany przez obostrzenia.

Szkolenie ze sprzedaży oraz różnego rodzaju narzędzi je wspierających poprowadzą dwie wspaniałe kobiety Blanka Retmańska-Man oraz Eliza Kozica-Kamińska z Idea Profit. Swoją wiedzą wesprą dział sprzedaży w poszukiwaniu nowych klientów oraz nauczą jak analizować dane, które przełożą się na wymierne korzyści dla obiektu.

Rafał Pasenik z H&R System poprowadzi szkolenie dla zespołu restauracji. Będzie mówił o profesjonalnej obsłudze kelnerskiej. Rafał jest jednym z najlepszych w Polsce trenerów branży gastronomicznej, zatem po jego wizycie zespół pozna wiele kluczowych kwestii związanych z prawidłową i skuteczną pracą w restauracji.

Licytacja rozkręcała się bardzo wolno i po pierwszych kilku propozycjach zatrzymała się na długo na kwocie 1500 zł. Gorąco zaczęło się robić dziś, dosłownie dwie godziny przed zakończeniem aukcji. Do gry włączyło się kilka zdecydowanych osób, choć finalnie zwycięzca mógł być tylko jeden. Ostatnie „przebicie” ceny nastąpiło dosłownie kilka sekund przed zakończeniem oferty i licznik zatrzymał się na kwocie 6 300 zł!

Zwycięzcą została Fundacja Harmony Hotels, dla której nasi trenerzy przygotują wyjątkowe szkolenia. Gratulujemy wygranej i bardzo dziękujemy za udział w licytacji!

Za zaangażowanie dziękujemy wszystkim licytującym i kibicującym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.