III edycja branżowej konferencji Hotel Meeting już 19 kwietnia!

0
1154
Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia III edycji branżowej konferencji Hotel Meeting z formułą Business Speed Dating. Wzorem lat ubiegłych na uczestników czekają dwie nagrody pieniężne w wysokości 5000 PLN.

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Podczas każdej edycji konferencji Hotel Meeting poruszamy istotne zagadnienia związane z funkcjonowaniem obiektów hotelowych – rozmawiamy o problemach, sukcesach, nowinkach z branży hotelarskiej. Inspiracją tematów spotkań są dla nas sami uczestnicy, którzy dzieląc się z nami swoimi przemyśleniami, wiedzą i problemami, sygnalizują o tym, co dla Państwa biznesów jest w danym momencie istotne i wymaga dyskusji.

Wiosenna edycja konferencji będzie poświęcona tematyce:

  • radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi w pracy z klientem,
  • różnorodnych aspektów prawnych związanych z prowadzeniem hotelu,
  • zarządzania przychodami w ramach Revenue Management,
  • efektywnego zarządzania personelem,
  • podnoszeniu skuteczności działań marketingowych – zarówno tych online, jak i offline
  • inspiracje, trendy,
  • fuckup story.

W trakcie konferencji Hotel Meeting uczestnicy mają wiele okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń. W myśl tej idei powstał konkurs „Expert Hotel Meeting” skierowany do hotelarzy, ekspertów rynku, doradców, producentów oraz dostawców usług dla branży HoReCa, którzy zdecydują się wygłosić prelekcję na scenie głównej. Zwycięzca grywalizacji otrzyma czek na kwotę 5000 PLN.

Kluczowym elementem konferencji są jednak ekspresowe spotkania hotelarzy i dostawców w formule Business Speed Dating. Żeby były jak najbardziej efektywne, nie tylko dostawcy powinni być do nich odpowiednio przygotowani. W tym przypadku również wprowadzono formułę konkursową, w którym to dostawcy ocenią profesjonalizm i zaangażowanie przedstawicieli hoteli odpowiedzialnych za zakupy i inwestycje. Ideą konkursu jest promowanie dobrych praktyk w relacjach kupiec-dostawca, dlatego ocenie nie będzie podlegała decyzja o nawiązaniu współpracy. Na triumfatora czeka nagroda pieniężna w wysokości 5000 PLN.

Jak wiadomo, promocja nawet najciekawszego produktu czy najlepszej usługi jest niezwykle trudna. Właśnie po to, by pomóc każdemu, kto ma innowacyjne rozwiązania dla branży hotelarskiej przygotowano trzeci konkurs: „The Best Innovation”, który pomoże wypromować nowy produkt lub usługę. Najlepsza propozycja zostanie nagrodzona pakietem sponsora zawierającym m.in. darmowe stoisko, możliwość wzięcia udziału w sesji Business Speed Dating oraz wygłoszenia prelekcji.

Konferencje Hotel Meeting to zupełnie nowa formuła – zagadnienia przedstawiane na merytorycznej części konferencji będą prelekcjami wyróżnionymi w konkursie Expert Hotel Meeting. O tym, która z nich będzie najlepsza i zwycięży, zadecydują sami uczestnicy spotkania. Co ważne, organizatorzy gwarantują wyłącznie merytoryczne, rzetelne informacje – bez sponsorowanych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami wszystkich konkursów i przesyłania swoich zgłoszeń poprzez formularz rejestracyjny!

Oficjalna strona konferencji Hotel Meeting 2018: http://hotele.bsdpoland.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.