Znany polski piłkarz rozpoczyna działalność w branży gastronomicznej

1
1135
Jeszcze tej jesieni pierwszych gości ma przyjąć restauracja Food&Ball. Jej właścicielem będzie jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy – Arkadiusz Milik. Lokal będzie mieścił się w największej galerii handlowej w Katowicach. Na tym jednak napastnik Napoli nie zamierza poprzestać.

Mimo iż Milik dopiero wchodzi na biznesowy szlak, to pierwsze wiążące decyzje zdążył już podjąć. W najbliższej przyszłości otworzy lokal w nowej galerii handlowej Libero. Restauracja pod szyldem Food&Ball ma być miejscem, w którym transmisjom ze sportowych rozgrywek ma towarzyszyć dobre jedzenie. Powierzchnia lokalu wyniesie około 500 m2 plus taras. We wnętrzu dominować będzie oczywiście motyw piłkarski. Na otwarcie swojego konceptu piłkarz czekał blisko dwa lata.

Budowa katowickiego centrum handlowego dobiega końca, a pierwsi najemcy rozpoczynają już przeprowadzki do nowego lokum. Oficjalny termin inauguracji nie jest jeszcze znany, jednak inwestor zarzeka się, że nastąpi ona na przełomie października i listopada. Podczas świątecznego szału zakupów będzie zatem można odetchnąć w autorskiej restauracji Milika.

Według informacji zawartych w dokumentach jednej ze spółek piłkarza, do których dotarł portal money.pl, Milik zaplanował również inwestycje w kompleks mieszkaniowy. Prace jeszcze nie wystartowały, ale spółka, w której zarządzie znajduje się reprezentant Polski, rozpoczęła już przygotowania do inwestycji. Razem ze wspólnikiem Milik zainwestował w biznes deweloperski około 2 mln zł.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.