ALK ogłasza nabór na studia „Zarządzanie Hotelami”

0
582

Z radością informujemy, że Akademia Leona Koźmińskiego otwiera rekrutację do trzeciej edycji programu studiów na kierunku Zarządzanie Hotelami. Dla wszystkich pasjonatów branży hotelarskiej, to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy pod okiem ekspertów i praktyków w dziedzinie zarządzania hotelami.

Dlaczego warto?

  • Doświadczeni wykładowcy: Program został stworzony przez Szymona Lacha, absolwenta Akademii oraz Les Roches, który na co dzień zarządza kompleksem Dworzysko.
  • Praktyczna wiedza: Studia łączą teorię z praktyką, dając studentom możliwość spotkania z ekspertami z branży i zdobycia praktycznych umiejętności.
  • Międzynarodowy charakter: Program skupia się na zarządzaniu hotelami na skalę międzynarodową, przygotowując studentów do pracy w globalnym środowisku biznesowym.
  • Bonusy dla studentów: Pierwszy student, który zgłosi się i zostanie przyjęty, otrzyma darmową wejściówkę na jedną z konferencji hotelowych, a kolejne dwie osoby otrzymają atrakcyjne rabaty.

Zaangażowanie Horeca Business Club

Jako partner programu studiów Zarządzanie Hotelami, Horeca Business Club gorąco poleca ten kierunek wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją karierę w branży hotelarskiej. To inwestycja w przyszłość, która przyniesie wymierne korzyści w postaci wiedzy, umiejętności i kontaktów w branży.

Zapraszamy na dni otwarte!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na wirtualne dni otwarte 14 września o godzinie 18:00. Zapisz się już teraz i poznaj szczegóły programu oraz możliwości, jakie niesie ze sobą studiowanie na Akademii Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji oraz zapisy: Zarządzanie Hotelami – Akademia Leona Koźmińskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.