Znana trenerka fitness uruchomiła autorski koncept kawiarniany

0
965
Jedna z najpopularniejszych polskich dietetyczek i popularna trenerka fitness Anna Lewandowska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o otwarciu własnej sieci kawiarni – Healthy Store by Ann. Premierowy lokal powstał w Warszawie, a właścicielka zapewnia, że wkrótce pojawią się kolejne.

Nowy punkt na gastronomicznej mapie stolicy znajduje się na terenie wilanowskiego centrum biznesowego Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka. W menu klienci znajdą m.in smoothies, owsianki, muffinki, superfood bowls, soki wyciskane metodą cold press, przekąski oraz inne produkty marki Foods by Ann.

„Start projektu to nasza odpowiedź na aktualną potrzebę rynku. Cieszymy się, że produkty z naszego portfolio oraz nowe propozycje dedykowane temu projektowi trafią do szerokiego grona konsumentów. Chcemy także, aby nasze Healthy Store’y stały się miejscem, w którym konsumenci będą mogli zakupić nasze produkty oraz zjeść coś zdrowego i oderwać się od pędu codziennego życia” – powiedział Karol Błaszczyk, co-founder Foods by Ann.

Kawiarnie pod szyldem Healthy Store by Ann mają znajdować się głównie w centrach handlowych, ale też biznesowych na terenie różnych miast w całym kraju. W zamyśle jest także rozwój franczyzy. Według wstępnych informacji kolejny lokal nowej sieci ma otworzyć swoje podwoje w stolicy Wielkopolski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.