3 kroki w hotelowym less waste

0
577
Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting 2019, która odbędzie się już 15 kwietnia, Jakub Emanuel Malec – poruszy temat ograniczenia ilości produkowanych odpadów i marnowania żywności w hotelu.

Jakub Emanuel Malec Executive Chef hotelu Novotel Centrum Warszawa. Doświadczenie zdobywał w hotelach różnej skali w Hiszpanii, Argentynie oraz Francji, od lat związany z grupą hotelową Orbis I Accor. Orędownik filozofii less waste, w swojej kuchni wprowadził kompleksowy program walki z marnowaniem żywności osiągając przy tym oszałamiające rezultaty i ogromne oszczędności.

Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting 2019, Jakub Emanuel Malec Swoją pasją i energią podzieli się w czasie prezentacji pt. „3 kroki w hotelowym less waste”, gdzie zdradzi przepis na prowadzenie zrównoważonej kuchni i skuteczne przeciwstawienie się kulturze, w której rocznie na świecie marnuje się ponad 30% żywności

Reklama

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Istnieje możliwość odebrania darmowych wejściówek, wystarczy zgłosić kupca do formuły Business Seed Dating.

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.