Innowacyjny sposób na sprawne i skuteczne czyszczenie naczyń

0
1104
Trzecia edycja targów Mazury HoReCa była znakomitą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą rozwiązań biznesowych z branży gastronomicznej, piekarniczej i hotelarskiej. W obiekcie Expo Mazury w Ostródzie swoje stoisko miała również firma Meiko, która pragnie przybliżyć swoje trzy nowości usprawniające pracę w zmywalni.

Pierwszą z nich jest zmywarka kapturowa M-iClean H cechująca się automatyką zamykania i otwierania urządzenia, zwiększoną wydajnością zmywania i modułem Gio, który dzięki demineralizacji wody powoduje, że umyte szkło będzie idealnie błyszczące bez konieczności ręcznego polerowania.

Zmywarka kapturowa M-iClean H

Drugim produktem, jaki Meiko zaprezentował na mazurskich targach była zmywarka podblatowa M-iClean U przystosowana do pracy w niewielkiej zmywalni: jest solidnie wykonana, gwarantuje wysoką jakość czyszczenia i zachęca do użytkowania bardzo intuicyjnym interfejsem. Podczas jednego cyklu zmywania można wyczyścić 25 szklanek na piwo pszeniczne lub komplet 120 sztućców.

Zmywarka podblatowa M-iClean U

Ostatnim produktem prezentowanym na stoisku Meiko w tym roku była zmywarka koszowa Upster KS200 należąca do cenionej linii produktów łączących w sobie wysoką jakość wykonania z atrakcyjną ceną. Odświeżona linia produktów Upster cechuje się świetną wydajnością: model KS200, dzięki oddzielnej strefie płukania, pozwala na umycie do 150 koszy na godzinę.

Zmywarka koszowa Upster KS200

Targi Mazury HoReCa odbyły się w dniach 17-18 kwietnia w hali Expo Mazury w Ostródzie. Więcej na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.mazuryhoreca.pl/news.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.