Guest Experience

0
757
Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting 2019, która odbędzie się już 15 kwietnia, Paweł Kałużny – opowie o Guest Experience.

Paweł Kałużny menedżer oraz doradca zarządzający gastronomią od kilkunastu lat. Doświadczenie w Polsce zdobywał w Poznaniu, Krakowie i w Warszawie, a poza jej granicami w Londynie i Dubaju. Specjalizuje się w serwisie oraz przygotowaniach do otwarć. Przez kilka lat związany z siecią hoteli Hilton Worldwide, w której zarządzał gastronomią przede wszystkim podczas otwierania nowych hoteli (wśród obiektów znajdują się między innymi Hilton London Tower Bridge oraz Conrad Dubai)

Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem badań z dziedziny Neuro-gastronomii skupiających się na temacie kreowania doświadczenia w hotelu i gastronomii. Pracuje przy współpracy z uniwersytetami a zdobytą wiedzę przekuwa w działania biznesowe. Na co dzień prowadzi kolektyw naukowo – doradczy Guest Experience Think Tank (guestexperience.art). Oraz szkołę gastronomiczną GETT Academy.

Reklama

Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting 2019 Paweł Kałużny wygłosi prezentację pt. „Guest Experience”.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Istnieje możliwość odebrania darmowych wejściówek, wystarczy zgłosić kupca do formuły Business Seed Dating.

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.