Narodowy przewoźnik uruchomił nowe połączenie krajowe

0
102
Na początku września Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały nowe połączenie wewnątrzkrajowe. Loty z Warszawy do stolicy Lubelszczyzny będą odbywać się pięć razy w tygodniu.

Pierwszy samolot wystartował w poniedziałek o godz 13:40 z Warszawy, a wylądował o 14:20 w Lublinie. Połączenie powrotne zaplanowano na 15:15, zaś lądowanie na stołecznym aeroporcie na 16:00. Pasażerowie mogą podróżować na nowej trasie we wszystkie dni tygodnia oprócz wtorków i sobót. Będzie ona obsługiwana przez turbośmigłowego Bombardiera Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 miejsc. To jubileuszowe, dziesiąte połączenie wewnątrzkrajowe oferowane przez PLL LOT.

„Oferujemy naszym pasażerom najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą i Lublinem, co jest szczególnie istotne właśnie teraz, w trakcie uciążliwych inwestycji drogowych i kolejowych między tymi miastami. Rozkład został skonstruowany tak, żeby umożliwić pasażerom z Polski Wschodniej dogodne przesiadki na Lotnisku Chopina, np. na rejsy do Ameryki Północnej i do Europy Zachodniej” – powiedział Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u.

Reklama

Oprócz połączenia Warszawa – Lublin, LOT oferuje swoim klientom możliwość podróżowania ze stolicy do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.