Narodowy przewoźnik uruchomił nowe połączenie krajowe

0
1002
Na początku września Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały nowe połączenie wewnątrzkrajowe. Loty z Warszawy do stolicy Lubelszczyzny będą odbywać się pięć razy w tygodniu.

Pierwszy samolot wystartował w poniedziałek o godz 13:40 z Warszawy, a wylądował o 14:20 w Lublinie. Połączenie powrotne zaplanowano na 15:15, zaś lądowanie na stołecznym aeroporcie na 16:00. Pasażerowie mogą podróżować na nowej trasie we wszystkie dni tygodnia oprócz wtorków i sobót. Będzie ona obsługiwana przez turbośmigłowego Bombardiera Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 miejsc. To jubileuszowe, dziesiąte połączenie wewnątrzkrajowe oferowane przez PLL LOT.

„Oferujemy naszym pasażerom najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą i Lublinem, co jest szczególnie istotne właśnie teraz, w trakcie uciążliwych inwestycji drogowych i kolejowych między tymi miastami. Rozkład został skonstruowany tak, żeby umożliwić pasażerom z Polski Wschodniej dogodne przesiadki na Lotnisku Chopina, np. na rejsy do Ameryki Północnej i do Europy Zachodniej” – powiedział Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u.

Oprócz połączenia Warszawa – Lublin, LOT oferuje swoim klientom możliwość podróżowania ze stolicy do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.