Aparthotel w polskim nadmorskim Mielnie. Szansa dla najemców

0
325
Już niebawem Firmous Group otworzy aparthotel Molo Park. Będzie on działał na zasadzie systemu własnościowego condo. Nabywcy przez pierwsze cztery lata otrzymają sześć procent zwrotu rocznie, lub 70% udziału w zyskach.

Inwestycja przypomina luksusowe kurorty, które są zaprojektowane zgodnie  z funkcjonalnością oraz komfortem wypoczynku. Łatwy dostęp do miejsc oraz otoczenie natury jest gwarancją odprężenia i wytchnienia. Obiekt ma znakomite położenie, gdyż jest zlokalizowany przy ulicy Chrobrego, niedaleko jeziora Jamno.

W ofercie są 53 apartamenty o powierzchni ok 50 m kw. W budynku znajduję się kawiarnia oraz hala garażowa. Goście hotelu będą mogli również skorzystać z basenu znajdującego się na ostatnim piętrze. Molo Park będzie także dostępne dla firm chcących zorganizować spotkanie biznesowe, przeznaczona do tego jest sala z barem i zapleczem cateringowym. Ponadto powstaje taras z widokiem na miejscowość, park i jezioro.

Reklama

Firmous Group działa na rynku od 2000 roku nabywa grunty oraz zagospodarowuje teren i przygotowuje je pod potrzeby budownictwa. Do tego czasu największymi projektami był Dune Resort jak i Kompleks Rezydencja Park.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.