Aparthotel w polskim nadmorskim Mielnie. Szansa dla najemców

0
1100
Już niebawem Firmous Group otworzy aparthotel Molo Park. Będzie on działał na zasadzie systemu własnościowego condo. Nabywcy przez pierwsze cztery lata otrzymają sześć procent zwrotu rocznie, lub 70% udziału w zyskach.

Inwestycja przypomina luksusowe kurorty, które są zaprojektowane zgodnie  z funkcjonalnością oraz komfortem wypoczynku. Łatwy dostęp do miejsc oraz otoczenie natury jest gwarancją odprężenia i wytchnienia. Obiekt ma znakomite położenie, gdyż jest zlokalizowany przy ulicy Chrobrego, niedaleko jeziora Jamno.

W ofercie są 53 apartamenty o powierzchni ok 50 m kw. W budynku znajduję się kawiarnia oraz hala garażowa. Goście hotelu będą mogli również skorzystać z basenu znajdującego się na ostatnim piętrze. Molo Park będzie także dostępne dla firm chcących zorganizować spotkanie biznesowe, przeznaczona do tego jest sala z barem i zapleczem cateringowym. Ponadto powstaje taras z widokiem na miejscowość, park i jezioro.

Firmous Group działa na rynku od 2000 roku nabywa grunty oraz zagospodarowuje teren i przygotowuje je pod potrzeby budownictwa. Do tego czasu największymi projektami był Dune Resort jak i Kompleks Rezydencja Park.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.