Zarządzanie w branży MICE – bezpłatne szkolenia

0
312

Ponad 250 osób zostało przeszkolonych na kursach Akademii SKKP online! Nie czekaj i skorzystaj z bezpłatnych szkoleń już dziś!

Na kursy, realizowane na platformie edukacyjnej AKADEMIA SKKP ONLINE pt. „Zarządzanie w branży MICE”, do połowy września bieżącego roku zarejestrowało się już ponad 250 osób, które aktywnie biorą udział w szkoleniach online oraz warsztatach praktycznych. Kursy są dostępne bezpłatnie dla pracowników branży turystycznej, osób szukających zatrudnienia w sektorze turystycznym, studentów oraz absolwentów kierunków turystycznych. Odpłatnie szkolenia przeznaczone są dla kadry kierowniczej tj. managerów w hotelu, PCO, DMC, agencji eventowych i restauracji.

Anna Górska, Kierownik Projektu, Wiceprezes Zarządu SKKP ds. Międzynarodowych, mówi: „Udział w projekcie jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać nowe kompetencje i zdobyć podstawową i przede wszystkim praktyczną wiedzę na temat przemysłu spotkań, zaktualizowaną o najnowsze światowe trendy oraz realia związane z COVID-19. Wiedza ta jest dostępna online, a więc w formie przystępnej i wygodnej dla każdego.”

Reklama

Cykl „Zarządzanie w branży MICE” to 10 kursów, z których każdy składa się z dwóch części, teoretycznej (nagrania) oraz praktycznej (warsztatu, udostępnianego na platformie evenea.pl). Każde ze szkoleń stanowi odrębną całość i mogą być realizowane pojedynczo lub w pakiecie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Kursy kończą się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 kursów oraz napisaniu krótkiej pracy pisemnej, otrzymuje się certyfikat Event Managera Akademii SKKP.

Projekt jest komplementarny z rekomendacją wydaną uchwałą z dn. 29.11.2020r. przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Turystyka. Po przeprowadzeniu analizy stanu sektora z punktu widzenia potrzeb kompetencyjnych Rada wydała rekomendacje, identyfikujące Zarządzanie w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry), jako nowy obszar. Jest to odpowiedzią na trend związany ze wzrostem znaczenia turystyki biznesowej.

Inicjatywa jest wyjątkowa w skali kraju, gdyż wraz raportami i materiałami udostępnianymi na platformie stanowi kompendium wiedzy o branży MICE. Projekt trwa do 31 listopada 2021 roku. Warsztaty praktyczne będą realizowane do końca października 2021 roku. Harmonogram warsztatów ukazuje się na bieżąco na profilu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce na Facebooku oraz LinkedIn.

W celu wzięcia udziału w szkoleniach oraz warsztatach wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!