DeSilva Inn Katowice Airport rozbuduje się o ibis Styles

0
503
Fot.: Hotel DeSilva Inn Katowice Airport

W związku z podpisaniem umowy franczyzowej pomiędzy grupą hotelową Accor a siecią Hotele DeSilva, obok istniejącego hotelu Hotel DeSilva Inn Airport Katowice powstanie dodatkowy, zaprojektowany zgodnie z koncepcją marki ibis Styles. Rozbudowa ma na celu uzupełnienie oferty noclegowej w regionie lotniska w Katowicach.

Zakończenie prac nad nowym ibis Styles Katowice Airport przewidziane jest na rok 2025. Projekt zakłada, że dołączony do DeSilva Inn hotel zaoferuje 75 pokoi, które zostaną urządzone zgodnie z nowoczesnymi standardami ibis Styles. Inwestycja ta jest dziewiątą współpracą pomiędzy Accor a Hoteli DeSilva w Polsce.

W ramach umowy, istniejący hotel DeSilva Inn Katowice Airport zostanie poddany przebudowie i rozbudowie, aby dostosować go do standardów marki ibis Styles. Po zakończeniu prac, które mają się zakończyć w 2025 roku, obiekt zaoferuje 75 pokoi, które zostaną kreatywnie zaprojektowane zgodnie z koncepcją marki.

Jacek Stasikowski, Development Director Poland w Accor, wskazał, że otwarcie ibis Styles Katowice Airport stanowi istotny element w rozwoju sieci hotelowej Accor w Polsce i jest dziewiątym obiektem w ramach partnerstwa z Hoteli DeSilva.

Lokalizacja hotelu w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice jest kluczowa, biorąc pod uwagę rosnącą rolę lotniska, zwłaszcza w obszarze lotów czarterowych i cargo. ibis Styles Katowice Airport ma zapewniać wygodne zakwaterowanie dla turystów, osób podróżujących służbowo i pracowników branży lotniczej.

Paweł Laskowski, Członek Zarządu Hoteli DeSilva, podkreślił znaczenie tej zmiany dla lokalnego rynku hotelarskiego: Jako największy franczyzobiorca grupy Accor w Polsce jesteśmy dumni z tego, że już wkrótce zasilimy lokalny rynek hotelarski nowym obiektem, który z pełnością spełni oczekiwania przyszłych gości i wzbogaci nasze portfolio o kolejny obiekt działający pod uznaną na całym świecie marką. Będzie to już drugi hotel w naszej grupie reprezentujący markę ibis Styles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.