Nowa trasa LOT. Od 24 sierpnia poleci z Wrocławia do Budapesztu

0
156

Z końcem sierpnia br. Wrocław zyska bezpośrednie połączenie lotnicze z Budapesztem. Rejsy będą obsługiwane początkowo raz w tygodniu Bombardierami Q400 LOT-u. Bilety są już dostępne w sprzedaży.  

Od 24 sierpnia br. Bombardiery Q400 LOT-u będą obsługiwały połączenie między Wrocławiem a stolicą Węgier raz w tygodniu, według rozkładu:

LO 2535 WRO-BUD  13:30 – 14:45 poniedziałki

Reklama

LO 2536 BUD-WRO  15:35 – 16:50 poniedziałki

Bezpośrednie połączenie LOT-u zapewnia pasażerom z województwa dolnośląskiego najszybszą podróż do Budapesztu, który jest atrakcyjnym kierunkiem turystycznym i biznesowym dla wielu Polaków.

– W obecnej sytuacji chcemy zapewnić Pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych.  Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier. Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie – mówi Krzysztof Moczulski, z-ca dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy LOT-u.

W ramach akcji #LOTnaWakacje polski przewoźnik wykonuje z Wrocławia sezonowe rejsy m.in.: do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Rodos, Korfu i Santorini, do Dubrownika i na Majorkę. Bezpośrednie połączenie lotnicze Budapeszt – Wrocław to jednocześnie piąta trasa obsługiwana bezpośrednio z portu w Budapeszcie. Od 20 lipca polski przewoźnik powrócił do obsługi dalekodystansowych połączeń ze stolicy Węgier do Seulu. Dzięki temu, pasażerowie podróżujący z Wrocławia będą mogli skorzystać z dogodnej przesiadki przez lotnisko w Budapeszcie na połączenie LOT-u do Korei Południowej, które startuje w każdy poniedziałek o godz. 16:30.

LOT stopniowo przywraca do obsługi regularne kierunki europejskie. Od września br. zwiększy częstotliwość rejsów na  regularnych trasach europejskich, oferując kilka lotów tygodniowo do Larnaki czy Nicei, a także kilkanaście rejsów m.in.: do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu. Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. W sumie LOT obsługuje ponad 130 połączeń w ponad 70 kierunkach.

Bilety na rejsy na trasie Wrocław – Budapeszt dostępne są w systemach rezerwacyjnych i na stronie lot.com od 30 lipca.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.